ENERGIZER UB2607 TWS Bluetooth Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

Kristal Netliğinde Stereo Ses

ENERGIZER TWS Kablosuz Kulaklık, gerçek kablosuz müzik deneyiminin yanı sıra aramaları kolayca cevaplamanızı sağlar.  ve çift mikrofonu sayesinde güçlü  ve berrak bir ses sunan kablosuz kulaklıklarınız, 4 saate kadar pil ömrü ,60 saate kadar şarj edebilen şarj kutusu ve ultra hafif yapısı ile gün boyunca rahatça kullanılabilir. Tüm akıllı telefonlar ve mobil cihazlarla uyumlu.

Kolay bağlanma ve (IPX4) su sıçramaları ve terlemeye dayanıklı

ENERGIZER TWS Kablosuz Kulaklık, Bluetooth 5.0 özelliği ile hızlı ve geniş kapsamlı bağlantı, LED gösterge ve  şarj girişli şarj ünitesi ile 1,5 saat gibi kısa bir sürede kendini şarj edebilir. Dokunmatik kulaklık yapısı ile açma kapama özelliği, IPX4 sertifikası ile terleme ve su sıçramalarına karşı korumalı.

Uzun Pil ömrü

2.600 mAh bataryası ile ayrıca telefonlarınızı şarj etme özelliği ve 4 saat müzik çalma ve konuşabilme özelliği sayesinde gün içerisinde hem müziğin keyfini yaşarken hem de günlük görüşmelerinizi yapmaya devam edin. HD kalitede mikrofonu ve yüksek kaliteli hoparlörü sayesinde harika ses kalitesi sağlar. Hafif, ergonomik ve şık yapısı ve şık kutusu ile her yerde size eşlik eder.

Özellikler & Kutu İçeriği

İçerik:

1. UB2607 True Wireless Bluetooth Kulaklık ve Şarj Kutusu paketi 2. USB kablosu (18cm) 3. 2 set ekstra kulaklık ucu (Sol / Sağ) 4. Kullanma Kılavuzu ve Garanti Kartı

Özellik :

Giriş gücü : 5V⎓0,5A, Çıkış Gücü 5V⎓1A, Çalışma süresi: 4 saat (kulaklıklar), 60 saat (şarj kutusu ile), Pil Türü: Li-Polymer, Pil kapasitesi: ~40mAh (kulaklıklar) ~2600mAh (şarj kutusu): ~1.5 saat (kulaklıklar) ~2 saat (şarj kutusu), Bluetooth sürümü: 5.0, Etkili menzil: 10m , Boyutlar: 72 x 48 x 12 mm (şarj kutusu), Ağırlık: 85 gr (Toplam)
Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kulaklık Tipi
Kulak İçi
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Kablosuz

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.