Joyroom JR CP1 Bluetooth Kablosuz Kulaklıklı Araç Şarj Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.12.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Joyroom Bluetooth Kablosuz Kulaklıklı Araç İçi Şarj Cihazı

Joyroom Bluetooth kablosuz kulaklıklı şarj cihazını aynı anda iki farklı cihaza bağlayabilirsiniz. Son sürüm 5.0 Bluetooth versiyonu ile yüksek standartlarda bağlantı sağlar. Ayrıca tek tuş ile sanal asistanınıza komut verebilirsiniz. Kablosuz bağlantı özelliği sayesinde müzik dinlerken ya da telefon görüşmelerinizi yaparken daha özgür hissedebilirsiniz. Bu sayede dikkatiniz yolda olur.

Hızlı Şarj Desteği Sunar

Cihazın şarj olma süreci yaklaşık 40 dakikadır. Araç içi şarj cihazının çıkış portu USB olup hızlı şarj özelliği mevcuttur. Şarj göstergesi sayesinde az ışıklı ortamlarda bile rahatça fark edilebilir. Çalma süresi yaklaşık 95 dakikadır.

Teknik Özellikler

  • Model: JR-CP1
  • Araç Şarj Girişi: DC 12V-24V
  • Araç Şarj Cihazı USB Çıkışı: DC 5V 2.4A (MAX)
  • Bluetooth Sürümü: 5.0
  • Araç Şarj Desteği: BC1.2 Hızlı Şarj
  • Şarj Süresi: 40 dk
  • Çalma Süresi: 95 dk

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.