Motorola Pulse Escape + Camo Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 30.06.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Hafif ve Katlanabilir Tasarım

Motorola Pulse Escape + Camo oldukça hafif olan ve katlanabilir tasarımı ile dikkat çeker. Yolculuklarda veya gün içi kullanımlarında kolaylıkla katlayarak çantanızda taşıyabilirsiniz. Hafif olması sayesinde kulaklığınızı gün boyu kullansanız bile kulağınızda ağırlık hissi yaratmaz. 

Yağmur ve Terlemeye Karşı Dirençli

Motorola Pulse Escape + Camo IP54 teknolojisi sayesinde yağmur ve terlemeye karşı yüksek dayanıma sahiptir. Bu sayede spor yaparken veya yağmurlu havalarda kulaklığınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

20 Saate Varan Kesintisiz Müzik Deneyimi

Motorola Pulse Escape + Camo kulaklığınızı gün goyu konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. 20 saate kadar kullanım sağlayan şarjı süresi ile en sevdiğiniz müzikleri ve yapımları şarj problemi yaşamadan dinleyebilir veya izleyebilirsiniz.


Geliştirilmiş İzolasyon

Motorola Pulse Escape, çevre seslerine karşı geliştirilen yüksek izolasyonu ile oldukça konforludur. Kulaklığınızı kullandığınız esnada çevrenizdeki sesleri minimuma indirerek çok daha kaliteli ve keyifli bir müzik deneyimi sunar.

Geniş Kapsama Alanı

18 metreye kadar bağlantısını koruyan Motorola Pulse Escape + Camo, hareket özgürlüğü sağlar. Ev veya ofis gibi kapalı alanlarda kulaklığınızı kullandığınızda, kulaklığın bağlı olduğu cihazı cebinizde taşımak zorunda kalmadan müzik dinlemeye devam edebilirsiniz.


Kulaküstü Kamuflaj Tasarımı

Kulak üstü olan bu model, oldukça zevkli bir tasarıma sahiptir. Kamuflaj deseni ile de farklı türlerdeki kıyafetleriniz ile başarılı bir şekilde kom binleyebilirsiniz.

Üstün Bluetooth Teknolojisi

Motorola Pulse Escape + Camo, eşsiz müzik deneyimini Bluetooth ile kablosuz olarak kesintisiz şekilde sunar. Böylece kablo karışıklığı yaşamadan özgür bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Aux Jak Girişi ile Fonksiyonel Kullanım

Motorola Pulse Escape kulak üstü kulaklık, sahip olduğu 3.5 mm Aux Jak girişi sayesinde kablo ile de bağlantı sağlar. Müzik dinlemek istediğiniz cihazın Bluetooth özelliği bulunmuyorsa veya şarjı azaldığı için Bluetooth özelliğini açmak istemiyorsanız, elinizde bulunan ve çift taraflı Jak girişi olan bir kablo ile kulaklığınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Özellikler

  •   Bluetooth kulak üstü kulaklı
  •   3.5 mm Aux Jak girişi
  •   IP54 teknolojisi
  •   20 saat kullanım imkanı
  •   Ergonomik ve katlanabilir tasarım
  •   18 metre geniş çekim alanı
  •   Gelişmiş gürültü önleme
  •   Çoklu cihaz özelliği

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
PULSE ESCAPE + CAMO BLUETOOTH KULAKÜSTÜ KULAKLIK
Üretim Yeri
Çin
Şarj Girişi
MICRO
Ses Düzeyi Kontrolü
VAR
Kulaklık Girişi
YOK
Özellik
SU GEÇİRMEZ KULAKLIK
Ses Yalıtım Özelliği
GÜRÜLTÜ YALITIMI
Konuşma Süresi
18 SAAT
Fonksiyonu
MÜZİK VE KONUŞMA
Mikrofon
YOK
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
MOTOROLA
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok