Motorola Stream Sport Bluetooth TWS Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Suya ve Toza Dayanıklı

Motorola Stream kulaklık, suya, tere ve toza dayanıklıdır. Bu özellik sayesinde ürünü spor yaparken de kullanabilir, egzersizlerinizi müzik eşliğinde gerçekleştirebilirsiniz.


Fonksiyonel Şarj Ünitesi

Şarj ünitesi görevi gören kulaklık kutusu, kulaklıklarınızın şarjı bittiğinde kolayca doldurmanıza olanak verir. Gittiğiniz her yerde kulaklıklarınızı şarj etmeyi mümkün kılan bu özellik konforlu bir kullanım sağlar.

Uzun Süreli Kullanım İmkânı

Yenilenen şarj ünitesi sayesinde 6 saate kadar kullanım imkânı sunan bu ürün, gün içerisinde kesintisiz bir şekilde müzik dinlemenize olanak tanır. Ürünün uzun batarya ömrüne sahip olması enerji tasarrufu yapmayı da mümkün kılar.

Hafif ve Ergonomik Tasarım

Ergonomik bir tasarıma sahip olan Stream Sport kulaklıklar, kullanım sırasında kulağınıza baskı uygulamaz ve konfor sağlar. Gelişmiş tasarımı sayesinde kulağınıza tam oturan bu ürünü spor yaparken rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yüksek Ses Kalitesi

Sesleri oldukça yüksek bir kalitede aktaran bu ürün, melodileri berrak bir şekilde duymanıza imkân tanır. Motorola Stream Sport ile şarkıları kusursuz bir netlikte dinleyebilir, müzik keyfinizi bir üst sıraya taşıyabilirsiniz.

Geniş Kapsama Alanı

13 metrelik kapsama alanına sahip bu kulaklıklar, bağlı olduğunuz cihaz yanınızda olmasa dahi müzik dinlemenize ve görüşme yapmanıza olanak verir. Hareket alanınızı genişleten bu özellik sayesinde müzik dinlerken başka işlerle uğraşabilirsiniz.

Dahili Mikrofon Avantajı

Kulaklıkların tasarımında dahili mikrofon bulundurması görüşmelerinizi kolayca gerçekleştirmenize yardımcı olur. Görüşmeleriniz sırasında ortamdaki gürültüyü azaltarak sesinizi net bir şekilde aktaran bu mikrofon, sağlıklı bir iletişim kurmanıza katkıda bulunur.

Dört Farklı Renk Seçeneği

Motorola Stream Sport kulaklık mavi, kırmızı, yeşil ve siyah olmak üzere dört farklı renk seçeneğine sahiptir. Ürünün bu seçenekleri arasından zevkinize en uygun olanı tercih ederek hoş bir tarz yakalayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Kulaklık Türü: Kulak İçi
  • Pil Ömrü: 6 Saat
  • Boyutlar: 3 x 3 x 8.5 cm
  • Ağırlık: 140 gr

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kulaklık Tipi
Kulak İçi
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Kablosuz

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.