OPPO Enco Buds Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

5,0
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

24 Saat Kesintisiz Ses Deneyimi

OPPO Enco Buds kablosuz kulaklık, şarj kutusuyla birlikte tek şarjda 24 saat oynatma süresi sunar. 6 saat aralıksız kullanabileceğiniz ürünü şarj kutusunda 15 dakika tutmanız ise bir saatlik çalma süresine sahip olmanız için yeterlidir.

İstikrarlı ve Pürüzsüz Ses Performansı

Binaural Bluetooth aktarım özelliği ile dikkat çeken OPPO Enco Buds, kulaktan kulağa aktarım sırasında oluşan gecikme süresini minimuma indirir. Böylece daha istikrarlı ve pürüzsüz ses performansı sağlayan ürünün sol ve sağ kulaklıklarında eş zamanlı ses aktarımı meydana gelir.

Eksiksiz Görsel-İşitsel Senkronizasyon

OPPO Enco Buds, eksiksiz görsel-işitsel senkronizasyon sağlar. Sizi direkt olarak oyunun içine çeken kablosuz kulaklık, 80ms³ süper düşük gecikmeli oyun modu ile kontrol tamamen sizde olur. İlgili modu etkinleştirmek için kulaklığa üç kez dokunmanız gerekir.

Özgürlüğün Keyfini Çıkarın

Kablosuz kulaklık özgürlüğün keyfini çıkarmanız için tasarlanmıştır. Bluetooth 5.2 yongasını bünyesinde barındıran OPPO Enco Buds, bağlantı kalitenizi sabit tutar ve aramaları ya da dinlediğiniz müziğin size güçlü bir şekilde ulaştırır.

Ruhunuzu Müzik ile Besleyin

Modelde yer alan 8 mm dinamik sürücü en yüksek tizleri ve en derin basları bile rahatça duymanıza imkan tanır. Yeni ACC ses kodlamasını kanalize etmeyi başaran 8 mm dinamik sürücü teknoloji tutkunlarından tam not alır.

DNN Model Akıllı Algoritma

DNN model akıllı algoritma OPPO Enco Buds kablosuz kulaklığın öne çıkan özelliklerinden biridir. Aramalar sırasında çevrenizdeki gürültüden tam olarak sıyrılmanıza yardım eden söz konusu özellik, telefon görüşmelerinizi her zamankinden daha net biçimde yapmanızı mümkün kılar.

IP54 Toza ve Suya Dayanıklılık

IP54 toz ve su geçirmezlik seviyesi zorlu antrenmanlarınızda bile kulaklığın zarar görmesinden endişe etmenizi engeller. OPPO Enco Buds ile kendinizi antrenmanın yoğunluğuna kaptırabilir, çalışmalarınızdan en iyi sonucu elde edebilirsiniz.

Sezgisel Akıllı Kontroller

Kablosuz kulaklık sezgisel akıllı kontroller aracılığıyla gelişmiş kullanıcı deneyimi yaratır. Tek dokunuşla sesi duraklatabilir, çift dokunuşla dinlediğiniz şarkıyı değiştirebilir ya da aramalara yanıt verebilirsiniz. Yine çift dokunarak çağrıları da sonlandırabilirsiniz. Ayrıca kulaklığa dokunup basılı tutarak ses seviyesini de ayarlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Bluetooth codec: AAC/SBC
 • Sürücü: 8 mm dinamik sürücü
 • Bluetooth menzili: 10 m
 • Kulaklık pil kapasitesi: 40 mAh
 • Şarj kutusu pil kapasitesi: 400 mAh
 • Sürücü hassasiyeti: 100,6 dB @ 1 kHz
 • Kulaklık ile şarj süresi: 120 dakika
 • Kulaklık ve şarj kutusu ile şarj süresi: 150 dakika
 • Toza ve suya dayanıklılık seviyesi: IP54
 • Frekans aralığı: 20 Hz - 20 kHz
 • Toplam ağırlık: 45,0 g
 • Şarj kutusu boyutları: 67 x 40,4 x 27,2 mm
 • Kulaklık boyutları: 22,2 x 19,6 x 22,7 mm

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kulaklık Tipi
Kulak İçi
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Kablosuz
Yorumlar
Ortalama Puan
5,0 (2 kere puanlandı)
Tasarım
5,0
Ekran & Görüntü
5,0
Boyut & Ağırlık
5,0
Kullanım Kolaylığı
5,0
Kamera & Video
5,0
Pil & Güç Yönetimi
5,0
İşletim Sistemi & Hafıza
5,0