Philips SHB1703 Kablosuz Mono Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Görüşmelerinizi Kolaylaştırır

Philips SHB1703 Bluetooth Mono Kulaklık çalışırken, yürürken veya araç kullanırken kablosuz telefon görüşmelerinizi kolaylıkla gerçekleştirmenizi sağlar. Akıllı telefonunuz ile kolaylıkla eşleştirebilir ve kullanabilirsiniz. 

Ergonomik Tasarım

Philips SHB1703 Bluetooth Mono Kulaklık ile kullanım halindeyken mükemmel tasarımı ile rahat bir kullanım deneyimi sağlar. Siz günlük işleriniz ile meşgulken kulaklığınız size gün boyu konfor sunar.

Özellikler

  • Bluetooth 5.0 Versiyon
  • Chipset AB1523S
  • HSP, HFP, A2DP, AVRCP
  • Kulak askı aparatı
  • Kolay bağlantı
  • Ses seviye kontrol 

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kulaklık Tipi
Kulak İçi
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Kablosuz

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.