Sennheiser HD 350BT Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık

5,0

Sennheiser HD 350BT Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Kaliteli Ses

Dikkat çekici pasif gürültü engellemesi ve günlük yaşantıdaki kullanımınızı kolaylaştıran akıllı özellikleriyle HD 350BT, kaliteli ses arayan herkes için ideal bir kulaklık!

Her Yerde Sizinle

Yeni HD 350BT, kaliteli ses arayanlar için ideal bir çözümdür. 70 yıllık Sennheiser kalitesi ile mükemmel ses; ister evinizde dinlenirken, ister dışarıda aktif haldeyken sizledir. 

Video ve Ses Senkronizasyonu

HD 350BT, dinamik bir bass profiline sahiptir. En son kablosuz teknoloji Bluetooth 5.0 ile size ses aktarımını kusursuz bir şekilde yapar. AAC, AptX, and AptX Low Latency gibi yüksek kaliteli kablosuz codec teknolojileri ile video ve ses senkronizasyonunda kusursuzdur. Sennheiser Smart Control App sayesinde ses profilinizi kişiselleştirmek her zamankinden daha kolay bir şekilde gerçekleşmekte.

Hızlı Rehber

Basit bir arayüze sahip ekolayzer ayar kısmı ile istediğiniz ses profilini kolayca elde edebilirsiniz. Uygulama size batarya durumunu da göstermektedir. Ve günlük kullanımda işinize yarayacak ipuçlarını içeren “Hızlı Rehber” barındırır. Aynı zamanda kulaklığınıza gelen firmware güncellemelerini uygulama üzerinden kolayca yapabilirsiniz. 

Efektif Dinleme

Smart Control’ü kullanarak, özel podcast modunu etkinleştirebilir, bu sayede sesli kitap, podcast yayınları ve bunun gibi “konuşma” üzerine odaklanan yayınları daha efektif bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Açıklama 6 

30 saatlik etkileyici batarya süresi ve USB-C hızlı şarj özelliği sayesinde HD 350BT, uzun süren seyahatlerinizde bile yanınızdadır. Minimalistik tasarım öğeleri içeren beyaz ve siyah renk seçenekleri ile yüksek kaliteli, dayanıklı materyaller içeren HD 350BT’yi kompakt katlanabilir yapısı ile istediğiniz yere rahatça götürebilirsiniz

Voice Assistant

HD 350BT’nin yerleşik “Voice Assistant” özelliğini tek bir butonla aktifleştirebilir ve telefon modelinize göre değişen kişisel asistanınıza (Siri / Google Assistant) erişebilirsiniz. Kolay erişilebilir fiziksel butonları ile müzik kontrollerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Özellikler

  • Ağırlık: 238 gr
  • Frekans aralığı: 18 Hz - 22,000 Hz (-10 dB)
  • Driver tipi: Dinamik, kapalı
  • Driver boyutu: 32 mm
  • Total Harmonik Bozulma (1 kHz, 100 dB): < 0.3 %
  • Mikrofon tipi: MEMS
  • Mikrofon frekans aralığı: 80 Hz to 6,000 Hz (-3 dB
  • Mikrofon tipi (sesli görüşme): 80 Hz to 6,000 Hz (-3 dB)
  • Mikrofon tipi (sesli görüşme): İki adet hüzmeleyerek sesi toplayan mikrofon sistemi

Kutu İçeriği

HD 350BT Kulaklıklar
USB Type C şarj kablosu
Hızlı Kullanım Kılavuzu

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
HD 350BT
Üretim Yeri
Çin
Çalışma Frekansı (hz)
20 HZ - 20 KHZ
Şarj Girişi
TYPE-C
Ses Düzeyi Kontrolü
VAR
Kulaklık Girişi
TYPE-C
Ses Yalıtım Özelliği
VAR
Türkçe Desteği
YOK
Şarj Süresi
2 SAAT
Fonksiyonu
MÜZİK VE KONUŞMA
Mikrofon
VAR
Bluetooth
V5.0
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
SENNHEISER

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
1 kere puanlandı