Sony WF-XB700 ExtraBass Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

5,0

Sony WF-XB700 ExtraBass Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

EXTRA BASS Özellikli WF-XB700 Tamamen Kablosuz Kulaklık

WF-XB700 kulaklık, gerçek kablosuz özgürlüğü cesur, fark edilir bir görünümle birleştirir. Ergonomik tasarım, saatlerce dinleme rahatlığı sağlar. WF-XB700’de gerçekten güçlü, vurucu alçak sesler için EXTRA BASS bulunur. Favori bas sesleriniz kulağa hiç bu kadar güzel gelmemişti.

Uzun Pil Ömrü ve Hızlı Şarj

Kullanışlı şarj kutusu sayesinde 18 saate varan dinlemenin keyfini çıkarın. Aceleniz varsa 10 dakikalık hızlı şarj, size 60 dakikaya kadar müzik çalma imkanı sağlar.

İstikrarlı, Güvenilir Bluetooth Bağlantısı

Sol ve sağ kulaklara sesi aynı anda ileten Bluetooth çipi ile optimum anten tasarımı, istikrarlı bağlantı ve olağanüstü dinleme deneyimi sunar. Düşük ses gecikmesi videoları zevkle izlemenizi sağlar.

Günlük Kullanım İçin Suya Dayanıklılık

IPX4 sınıfı suya dayanıklılık sayesinde sıçramalar ve ter bu kulaklığı durduramaz, yani müzikle harekete devam edebilirsiniz.

Ergonomik Üç Tutuşlu Yapıyla Tam Oturma

WF-XB700 kulaklık başlıkları, rahat ve tam oturma için kulağınızdaki üç farklı noktaya temas edecek şekilde, ergonomik olarak tasarlanmıştır. Kompakt şarj kutusu, hem WF-XB700 kulaklık başlıklarını korur hem de hareket halindeyken şarj etmenizi sağlar. Bir tam şarj daha taşıyan kutu, 18 saate varan müzik çalmanın keyfini çıkarmanızı sağlar. WF-XB700 kulaklığın düğmeleri, sadece parçaları çalmanızı, durdurmanızı veya atlamanızı değil, ses seviyesini ayarlamanızı ve ayrıca akıllı telefonunuzun sesli yardımcısına kolayca erişmenizi ve aramaları eller serbest cevaplamanızı da sağlar.

Özellikler

  • Extra bass
  • 18 saate kadar pil ömrü
  • 10 dakikaya kadar hızlı şarj ile 60 dakikaya varan müzik çalma
  • IPX4 Suya Dayanıklılık
  • Tek bir düğmeye basarak akıllı telefonunuzun sesli yardımcısına bağlanabilir, yol tarifi alabilir, müzik çalabilir ve kişilerinizle iletişim kurabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
WF-XB700 TWS EXTRA BASS KULAKLIK
Üretim Yeri
Vietnam
Çalışma Frekansı (hz)
20 HZ - 20 KHZ
Şarj Girişi
TYPE-C
Ses Düzeyi Kontrolü
VAR
Kulaklık Girişi
TYPE-C
Ses Yalıtım Özelliği
VAR
Türkçe Desteği
VAR
Şarj Süresi
2 SAAT
Fonksiyonu
MÜZİK VE KONUŞMA
Mikrofon
VAR
Bluetooth
V5.0
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
SONY

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
1 kere puanlandı