Tecno ACE A2 SE Tekli Bluetooth Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Tecno ACE A2 SE Tekli Bluetooth Kulaklık

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da


Yüksek Kalitede Ses ile Konforlu Kullanım

Tecno ACE A2 SE Tekli Bluetooth kulaklık ile telefon görüşmelerinde, müzik dinlerken yüksek kalitede sesin keyfini sürebilirsiniz. Dış ortamın sesi ne kadar yüksek olursa olsun kulaklık sayesinde sesleri tam olması gerektiği gibi net duyabilirsiniz.

Özgür Hisset

Yürürken, çalışırken ya da araba kullanırken dilediğiniz her ortamdan telefon görüşmeleri yapabileceğiniz bluetooth kulaklık size özgür hissettirir.

Kolay Eşleştirme

Tecno ACE A2 SE Tekli Bluetooth kulaklığın sahip olduğu V5.0 bluetooth teknolojisi sayesinde cihazlarınızla ürünü kısa zamanda problemsiz bir şekilde eşleştirebilirsiniz. Ayrıca kulaklık sayesinde 10 metre uzaklıktan eşleştirme işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kusursuz Tasarım

Kulaklığın tasarımı konforlu detaylarla ve işlevsel özelliklerle kullanıcıya kaliteli bir teknoloji deneyimi sağlar. Günlük hayatınıza konfor katabilecek tasarım özelliklerine sahip kulaklık sayesinde gün boyu özgür hissedebilirsiniz. Ürünün sahip olduğu tasarım ile konforlu bir kullanım deneyimi elde edebilirsiniz.


Her Aktiviteye Özel İdeal Tasarım

Kulak ile tam olarak uyum sağlayacak kulaklığın kancası ve sabitleyici özelliği bulunur. Her ortamda aktivitelere göre özel olarak tasarlanmış kulaklık yumuşak yapısıyla görüşmeler için ideal bir tasarıma sahiptir.

Hafifliği Sayesinde Gün Boyu Özgür Olun

Son derece hafif olan kulaklık, gün içerisinde özgür bir şekilde konuşmanızı sağlamasının yanı sıra kulağınızı rahatsız etmeyecek tasarımıyla  dikkat çeker.

Hızlı Şarj

Kulaklık tam dolu olacak şekilde kısa zamanda şarj edilebilir. Ayrıca tek şarj ile kulaklık saatlerce kesintisiz konuşma yapabilmenizi sağlar.

Teknik Özellikler

  • Bluetooth Versiyonu: V5.0
  • Bluetooth Mesafesi: 10  metre
  • Kullanım Tipi: Kulak İçi

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
TECNO ACE A2 SE TEKLİ BLUETOOTH KULAKLIK
Üretim Yeri
Çin
Kulaklık Tipi
BLUETOOTH KULAKLIK
Çalışma Frekansı (hz)
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
TECNO
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok