Baseus Encok H06 3.5mm Kulak İçi Mikrofonlu Kablolu Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Mikrofon ile Pürüzsüz Ses İletimi

Baseus Encok H06, mikrofon teknolojisi sayesinde telefon görüşmelerinizi pürüzsüz bir ses kalitesinde yapmanızı sağlar. Güçlü mikrofon desteği, yürüyüş gibi egzersizleriniz sırasında bile rahat bir şekilde konuşmanıza olanak verir. 

Kontrol Kumandası ile Rahat Kullanım

Kablo üzerinde yer alan kontrol kumandası ile müziklerinizi ve gelen çağrılarınızı yönetebilirsiniz. Pratik bir ses kontrol imkânı sunan Encok H06 ile ihtiyacınız olan kalitede bir ses kalitesine sahip olabilirsiniz. 

Ergonomik Tasarım

Kulağınıza uyum sağlaması için özel tasarıma sahiptir. Uzun süreli olarak kullanım sonrasında da rahatsızlık hissi uyandırmaz. Bu sayede müziklerinizi büyük bir konforla dinleyebilirsiniz. 

Güçlü Parçalar

Alüminyum alaşım, ABS, TPE kaplama materyalleri ile donatılır. Bu sayede dayanıklı ve güçlü parçalar ile uzun yıllar boyunca güvenle kullanım fırsatı sunar.

Her Cihaza Bağlanabilme

Baseus Encok H06 kulak içi kulaklık, 3.5mm konnektörü ile akıllı telefonlara, dizüstü ve masaüstü bilgisayarlar ile tabletlere anında bağlanır. 

Gerçekçi Ses Performansı

Üstün teknolojiye sahip olan kulaklık ile canlı ve doygun ses efektlerini rahatlıkla hissedebilirsiniz. Güçlü bas tonlarını ve ritmin öz hâlini size en doğru şekilde sunar. 

Teknik Özellikler

 • Bağlantı: 3.5mm
 • Malzeme: Alüminyum Alaşım-ABS-TPE-Kaplama
 • Kontrol Kumandası: Ses Artırıp-Azaltma, Çağrı Yanıtlama
 • Teknoloji: Püskürtme-Oksidasyon
 • Frekans Aralığı : 20Hz-20KHz
 • Mikrofon : Dahili
 • Kaliteli Ses Aktarımı
 • Müzik Ve Video Desteği
 • Kablo Uzunluğu : 1.2 m.
 • Hassasiyet : 105 ± 3 dB
 • Empedans : 32ohm

Ses kontrolü kumandası ve hassas bir mikrofona sahip olan Baseus Encok Lateral Kablolu Kulak İçi Kulaklık, 3.5 mm konnektörlü tüm cihazlara uyumludur.

Baseus Encok Lateral Kablolu Kulak İçi Kulaklık, kulak kanalına mükemmel şekilde oturacak yapıda tasarlanmıştır.

Baseus Encok Lateral Kablolu Kulak İçi Kulaklık, dinlediğiniz müziğin sesini minumum seviyede dışarıya aktarır ve çevrenizdekilere rahatsızlık vermez. Ayrıca kulaklık kablosu üzerinde bulunan kumanda ile müziğin ve telefon görüşmenizin sesini ayarlamanızı sağlar.

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kulaklık Tipi
Kulak İçi
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Kablolu

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.