Joyroom Jr El112S Conch Serisi Earphone Iı Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.12.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Benzersiz Müzik Dinleme Deneyimi

3,5 mm jak konektörüne sahip rengarenk kablolu kulaklıkların yer aldığı Joyroom JR-EL112S Conch Serisi, profesyonellere hitap eden yüksek kaliteli ses sağlayan kulaklar ile dikkat çeker. Akıllı telefonlar ve medya oynatıcıları başta olmak üzere pek çok mobil ve sabit cihaz ile uyumlu olduğu için çok yönlü kullanım olanağı tanır.

Müzik dinleme, telefon görüşmesi yapma akıllı asistanları kontrol edebilme gibi seçenekler sunan Joyroom JR-EL112S Conch Serisi kulaklık, 43 dB hassasiyeti ve geniş frekans aralığı ile insan kulağının duyabileceği birçok sesi duymanızı sağlar.

Özel Condenser Mikrofon Avantajı

Joyroom JR-EL112S Conch Serisi kulaklık, condenser mikrofonu ile benzerlerinden ayrılır. Stüdyo kayıtlarında enstrümanları kaydetmek için kullanılan condenser mikrofon, geniş frekans aralığı ve yüksek hassasiyeti ile berrak, kesintisiz, parazitsiz bir ses iletimi gerçekleştirir.

Benzersiz tasarımı ve kulak kanalına uyumlu kulak pedleri ile gün boyu kesintisiz kullanımlarda bile hem kolay deforme olmaz hem de yüksek ses aktarımından ödün vermez. Uzun bir kabloya sahip olduğu için kesintisiz kullanım ve hareket özgürlüğü sağlar. Müzik dinleme amacıyla geliştirilen bu kulaklık ile her ortamda favori şarkılarınızı dinleyebilir, yolculuklarda podcast yayınlarını takip edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Kulaklık Türü: Kulak İçi
  • Ses Çıkışı: Stereo
  • Bağlantı Tipi: Kablolu
  • Kablo Uzunluğu: 1,2 metre
  • Uyumluluk: Android/iOS
  • Frekans: 20 Hz - 20 kHz
  • Hassasiyet: 43 dB
  • İç Direnç: 16 Ohm
  • Mikrofon Tipi: Condenser
  • Uzaktan Kumanda: Var 

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.