Kai P50 Type-C Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Zarif ve Şık Tasarım Anlayışı

Kai P50 Type-C kulaklık, kulak içi tasarımı ile ön plana çıkar. Rengi ve zamansız dizaynı itibari ile kullanıcıların zevklerine ve beğenilerine hitap eder. Bu sayede stilinizi gittiğiniz her yerde ön plana çıkarmanıza olanak sağlar. Konforlu yapısı ile uzun süreli kullanımlarınızda kulaklarınızda herhangi bir rahatsızlık oluşmasının önüne geçer.

Maksimum Ses Kalitesi ile Benzersiz Bir Deneyim

Kai'nin bu kulak içi kulaklık modelinde üst düzey ses kalitesi mevcuttur. En yüksek ses seviyesinde bile herhangi bir cızırdama meydana gelmesinin önüne geçer. Bu nedenle favori müziklerinizi dinlerken, telefon görüşmeleri yaparken veya film ve dizi izlerken sesleri size en net haliyle ulaştırır. Böylelikle kullanıcılarına kusursuz bir deneyim yaşama olanağı sağlar.

Uygun Cihazlarla Rahat Bir Kullanım

Cihazda Type-C konnektör tipi yer alır. Dolayısıyla Type-C girişi bulunan akıllı telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazlarınızla bağlantısını kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Böylelikle evdeyken, işteyken ya da yolculuktayken hangi cihazınız yanındaysa rahat bir şekilde takabilir ve zahmetsiz bir şekilde dinlemeler yapabilirsiniz.

Hareket Özgürlüğünü Kısıtlamayan Dizayn

Kai markasının bu kulaklık modelini hareket halindeyken de kullanmanız mümkündür. Yürüyüş ve spor yaparken akıllı telefonunuzu aparat yardımı ile kolunuza takabilir ve kulaklığınızı da oldukça konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu sayede spor yaparken en sevdiğiniz playlistleri dinleyebilir ve motivasyonunuzu, performansınızı artırabilirsiniz.

Dışarıdaki Sesleri Engelleyen Özel Teknoloji

Tasarımı ile tüm dikkatleri üzerine çeken Kai P50 kulaklık modelinde aktif gürültü önleme (ANC) teknolojisi yer alır. Bu teknoloji sayesinde dışarıdayken ya da kalabalık bir ortamdayken telefon görüşmesi yaptığınız ya da müzik, e-kitap dinlediğiniz esnada herhangi bir ses gelmesi engellenir. Böylece dikkatiniz dağılmaz ve sesleri en net haliyle duyarsınız.

Oyun Severlerin Vazgeçilmez Aksesuarı

Kai'nin bu cihazında mikrofon bulunduğu için online oyun oynarken de ihtiyaç duyduğunuz desteği sağlar. Kulaklığın ses ve mikrofon kalitesi sayesinde arkadaşlarınızla herhangi bir kesinti meydana gelmeden görüşebilir ve eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz. Üstelik dışarıdan gelen sesleri engellediği için konsantrasyonunuz bozulmaz ve performansınızı artırabilirsiniz.

Dayanıklı Tasarım ile Uzun Ömürlü Bir Kullanım

P50 Type-C uyumlu kulak içi kulaklık modeli, markanın diğer tüm modellerinde olduğu gibi sağlam ve aynı zamanda da son derece kaliteli malzemeler kullanılarak üretilir. Dolayısıyla kopma, renk değişikliği gibi deformasyonlar kolay kolay meydana gelmediği gibi ses iletme performansında da herhangi bir değişiklik gözlenmez. Uzun ömürlü bir deneyim yaşatır.

Her Yerde Görüşme Yapmanıza Yardımcı Olan Özel Mikrofon

Üründe yer alan özel mikrofon teknolojisi yalnızca oyun severler için değil aynı zamanda çalışan kullanıcılar için de büyük bir kolaylık sağlar. Zira online toplantılar ve iş görüşmeleri gerçekleştirmenize yardımcı olur. Böylelikle her nerede olursanız olun iş arkadaşlarınızla yüksek kalite eşliğinde görüşmeler yapabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Bağlantı: Kablo
  • Renk: Beyaz
  • Konnektör Tipi: Type-C
  • Kablo Uzunluğu: 120 cm
  • Ses Özelliği: Mono
  • Aktif Gürültü Önleme: Var
  •  Mikrofon: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
KAİ P50 TYPE-C &KULAKLIK
Üretim Yeri
Çin
Kulaklık Tipi
KABLOLU KULAK İÇİ
Kulaklık Girişi
TYPE-C
Ses Yalıtım Özelliği
VAR
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
KAİ
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok