Lenovo HF130 Kulak içi Kablolu ve Mikrofonlu Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Yüksek Ses Kalitesi

Lenovo HF130 kulaklık, sahip olduğu yüksek ses kalitesi ile müzik keyfinizi artırır. Aramalarınızda da sesleri net bir şekilde duymanıza olanak sağlayan bu özellik, sevdiklerinizle konforlu bir şekilde iletişim kurmanızı kolaylaştırır.


Kolay Kullanım İmkânı

Kulaklık kablosunun üzerinde yer alan kontrol tuşları, pratik bir şekilde komut vermeye imkân sağlar. Bu tuşlar üzerinden arama cevaplama, şarkı değiştirme ve ses seviyesini kontrol etme gibi birçok eylemi gerçekleştirebilirsiniz.


Ergonomik Eğimli Tasarım

60 derece eğimli bir tasarıma sahip olan bu kulaklık, kulağınıza tam oturarak rahat bir kullanım sağlar. Hareket halinde dahi kulağınızdan çıkmayan bu ürün, spor sırasında da kullanıma elverişlidir.


Berrak Ses Aktarımı

HF130 kulaklık, konuşmalarınız sırasında ortamdaki gürültüyü azaltır ve sesinizin karşı tarafa berrak bir şekilde iletilmesine olanak tanır. Ürünün bu avantajı gürültülü ortamlarda da rahatça arama yapmanızı mümkün kılar.


Uzun Süreli Kullanım Olanağı

Kulaklığın hafif ve yumuşak yapısı kullanım sırasında kulağınıza baskı uygulamaz ve konfor sağlar. Bu özellik, kulaklığınızı gün boyunca kesintisiz bir şekilde kullanmanıza imkân sağlar.


Yalın ve Şık Görünüm

Oldukça sade bir tasarıma sahip olan bu kulaklık, kıyafetleriniz ve eşyalarınıza kolayca uyum sağlar. Ürünün yalın ve yenilikçi tasarımı sayesinde modern ve şık bir görünüm yakalayabilirsiniz.

İdeal Kablo Uzunluğu

120 cm kablo uzunluğuna sahip bu kulaklık, telefonunuzu cebinizde taşırken müzik dinlemeye olanak verir. Hareket alanınızı genişleten bu özellik sayesinde keyifle müzik dinlerken veya telefon görüşmesi yapabilirsiniz.


Fonksiyonel Bas Kontrolü

Bas seviyesi en yüksekteyken dahi ses kaybı yaşanmasını önleyen bu özellik, melodileri orijinal halinde dinlemenizi sağlar. Ürünün bas kontrol özelliği sayesinde müziğin tadını çıkarabilir, keyifli bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Kablo Uzunluğu: 120 cm
  • Bağlantı: Kablolu
  • Kulaklık Türü: Kulak İçi
  • Mikrofon: Var
  • Ağırlık: 12 gr
  • Frekans Aralığı: 20-20000 Hz

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kulaklık Tipi
Kulak İçi
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Kablolu

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.