Tecno Rock R2 Kulak İçi Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Güçlü Bass ve Güçlü Ses Kalitesi

Sahip olduğu ses sürücüleri ve özel tasarımı sayesinde güçlü ve yoğun basslar üretir. Yüksek kaliteli müzik dinleme ayrıcalığı sunan Tecno Rock R2 kulaklık sayesinde favori müzik parçalarınızı yeniden keşfedersiniz.

Rahat Kullanım Sunan Yumuşak Kulak Tomurcukları

Kulaklığı taktıktan sonra varlığını unutmanızı sağlayacak kadar rahat olan kulak tomurcukları, kulağa tam oturarak konforlu bir kullanım sağlar.

Pratik Kullanım Sağlayan Kontrol Kutusu

Kulaklık kablosunun üzerine yer alan silindir şeklindeki kontrol kutusu, oynatma, durdurma, çağrı yanıtlama, sıradaki şarkı ve önceki şarkı ile ses seviyesini kontrol etme olanağı sunar. Bu sayede kulaklık ile ilgili ayarlar için mobil cihazınızı kullanmak zorunda kalmazsınız.

Çağrı Yanıtlama Kolaylığı Sunan Dahili Mikrofon

Dahili mikrofona sahip olan Tecno Rock R2 kulaklık sayesinde mobil telefonunuza dokunmadan çağrı yanıtlayabilir, yüksek kaliteli ses iletimi sayesinde sesinizin karşı tarafa net iletildiği konuşmalar yapabilirsiniz.

Sesli Kitap ve Podcast Dinlemek için İdeal Tasarım

Müzik parçalarının yanı sıra sesli kitap ve podcast yayınları dinlemek için yüksek kaliteli ses aktarımı gerçekleştirir. Bu sayede dinlediğiniz içerikteki hiçbir detayı kaçırmazsınız.

Gürültü Önleme Fonksiyonu

Takıldıktan sonra kulak girişinin şeklini alacak kadar yumuşak olan kulak tomurcukları dış ortam gürültülerini engelleyerek sadece dinleyeceğiniz içeriğe odaklanmanızı sağlar.

Özgürlük Sunan Uzun Kablo Avantajı

3,5 mm jack girişi ile hemen hemen tüm mobil cihazlar ile uyumlu bir kullanım sunan Tecno Rock R2 kulaklık, 1,2 metre uzunluğundaki kablosu sayesinde, şarjı hiçbir zaman tükenmeyen kablosuz bir kulaklık kullanıyormuş kadar özgür hissetmenizi sağlar.

Her Tarza Hitap Eden Şık Tasarım

Rengi ve dizaynı ile şık bir aksesuar kadar hoş görünen Tecno Rock R2 kulaklığınızı kullanarak görünümünüzü tamamlayabilir, modunuzu yükseltebilirsiniz.

Genel Özellikler

  • Ürün Tipi: Kulak İçi Kulaklıklar
  • Hoparlör Boyutu: 14,2 mm
  • Bağlantı Tipi: 3,5 mm Jack
  • Kablo Uzunluğu: 1,2 m
  • Dahili Mikrofon: Var

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kulaklık Tipi
Kulak İçi
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Kablolu

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.