Tecno Prıme P1 V2.0 Kablolu Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Güçlü Bas Hassasiyeti

Dinlediğiniz müzikleri, oynadığınız oyunu ve izlediğiniz filmi daha keyifli hale getiren derin baslar, her iki kulakta net ve eşit bir şekilde duyulur.

Berrak ve Net Ses Deneyimi

Telefon görüşmeleri,  dinlediğiniz müzik, podcast, canlı yayın ve sesli tüm aktivitelerinizde yüksek ve net ses iletimi sağlar.


Sızıntı ve Gürültü Azaltıcı

Bu yüksek tanımlı stereo kulaklıklar, mükemmel ses giriş ve çıkış kalitesi sağlar. Sağlam ses yalıtım malzemesi ile tasarlanan kulaklık, ses sızıntısını en aza indirirken dış gürültüyü de büyük ölçüde engeller, böylece size net ses verir.

Antrenmanlar için Tere Dayanıklı Tasarım

Koşu, yürüyüş ve tüm spor aktivitelerinizde kullanabileceğiniz Tecno kulaklık, tere ve neme dayanıklı dış malzeme ile üretilmiştir.  Ayrıca kablolu tasarımı ve kulağa tam oturan yapısı sayesinde tüm ekstrem hareketlerinizde dahi kulağınızda kalır.

Pratik Kontrol Sağlayan Kumanda Özelliği

Kablonun üzerinde bulunan kontrol paneli ile telefonunuza gerek duymadan çağrı cevaplayabilir, dinletilerinizi duraklatabilir veya başlatabilir, sesi açıp-kapatabilir, görüşmeleri sonlandırabilir veya görüşme esnasındaki ses seviyesini belirleyebilirsiniz.

Uzun Ömür için Özel Kablo Tasarımı

Kabloda kullanılan TPE teli, yoğun kullanımlar ve olası kazalar için oldukça dayanıklı yapıya sahiptir. Uzun ömürlü kullanım sunan bu teknolojik tel sayesinde bükülme ve kırılmalar için endişelenmenize gerek kalmaz.

Jak Giriş ile Fonksiyonel Kullanım

3,5 mm evrensel jak ile iOS ve android işletim sistemine sahip, akıllı telefon, tablet, müzik çalar, PC, Laptop, MP3/4 ve uyumlu tüm cihazlarda aynı performansı gösterir ve size her koşulda berrak bir ses kalitesi sunar.

Uyumlu Pedler ve Zarif Tasarım

Silikon yapısından kablo tasarımına kadar vakum kaplama teknoloji kullanılan kulaklıklar, daha zarif, daha kaliteli ve daha dayanıklı görünür. Tecno markasının popüler metalik tasarımı ile donatılan kulaklıklar hem işlevsel hem de oldukça şık bir tasarıma sahiptir.

Teknik Özellikler

  • Kulaklık Tipi: Kulak içi
  • Kablolu bağlantı: Evet
  • Kablo uzunluğu: 120 cm
  • Net ağırlık: 15g
  • Hoparlör Boyutu: Φ10.0mm*4.5mm
  • Bağlantı: 3,5 mm kaplama jak
  • Hoparlör Hassasiyeti: 92±4dB
  • İç direnç: 16Ω±15%
  • Hoparlör Frekans Aralığı: 20Hz-20KHz
  • Silikon Kulaklık Setleri: 6x

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kulaklık Tipi
Kulak İçi
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Kablolu

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.