Slink Swapp Lightning Kablolu Araç Şarj Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Ergonomik Tasarım

Slink araç şarj cihazınız ile aracınızla seyahat ederken akıllı telefonunuzu güvenli şekilde şarj edebilirsiniz. Araç şarj cihazınızda bulunan akım koruma özelliği sayesinde cihazlarınızı içiniz rahat şekilde şarj edebileceksiniz. Ergonomik yapısı ve şık görüntüsüyle her araçla uyumludur.

MFI Lisanslı Lightning Kablo

MFI lisanslı lightning kablonuz ile güvenle sorunsuz şekilde kullanmanız için tasarlanmıştır. Güvenli şarj için devre koruması mevcuttur. Aracınızda kullanabilmeniz için tasarlanmış kompakt şarj aletinizdir.

Özellikler

  • Güç Kaynağı Tipi: Araç İçi
  • Giriş Gücü: 12V-24V
  • Çıkış Gücü: 5V-1A
  • USB Port Sayısı: 1 Adet
  • USB Port Girişi: USB
  • 1 Metre Lightning kablo dahildir

Teknik Özellikler

Pil & Güç Yönetimi
Kablosuz Şarj Özelliği
Yok
Diğer Özellikler
Hızlı Şarj
Yok

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.