Kai Mikro 3.0A Quick Charge Şarj Aleti Hızlı Şarj Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 28.02.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Daha Hızlı Şarj Desteği

Kai 3.0 A şarj cihazı ile 4 kata kadar daha hızlı şarj imkanı. Artık cihazlarınızı daha kısa sürede şarj edebilirsiniz.

Qualcomm ile Güvenli Şarj

Qualcomm donanımına sahip şarj cihazınızla, hızlı şarj desteği bulunmayan cihazlarınızı dahi güvenle şarj edebilirsiniz. Yüksek akım cihazlarınızda herhangi bir zarar yaratmadan güvenle kullanılabilir.

18W İdeal Güç

18W güç seviyesindeki şarj aleti ideal bir güç kullanımı sunar. Bu sayede telefonunuzu şarj ederken fazladan enerji harcamak zorunda kalmazsınız.

Pek Çok Cihazla Uyumlu Micro USB

Kai Mikro 3 A şarj aleti Micro-USB girişine sahip tüm cihazlarla uyumlu olarak kullanılabilir. Böylelikle şarj aletiyle cep telefonu, tablet, müzik çalar gibi farklı cihazların şarj edilme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

1 Metre Kablo Uzunluğu

Kai şarj seti balık ve kablodan oluşur. Kutu içeriğinde yer alan şarj kablosu 1 metrelik uzunluğa sahiptir. Bu sayede oturduğunuz yerden cihazlarınızı hem şarj edebilir hem de kullanmaya devam edebilirsiniz.

Dayanıklı Şarj Başlığı

Dayanıklı plastik malzemeden ve alüminyum dişlerden oluşan şarj başlığı, dayanıklı tasarımıyla uzun yıllar sorunsuzca kullanılabilir.

Özellikler

  • Bağlantı Tipi: Micro USB
  • Qualcomm Desteği: Var
  • Quick Charge Özelliği: Var
  • Güç: 18W
  • Akım: 3.0A
  • Kablo Uzunluğu: 1 M
  • Ağırlık: 91 gr
  • Renk: Beyaz

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.