Samsung EE-GN930BWEGWW Mikro USB to Type-C Adaptör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Samsung Kablo Dönüştürücü Adaptör

Samsung EE-GN930BWEGWW adaptör, bağlantı uyumsuzluğu bulunan iki farklı elektronik cihazın birbirine bağlanmasını sağlayan bir aksesuardır. Hızlı ve basit bir adım ile tüm verilerinize, her zaman erişim sağlayabilirsiniz. 

Uyumlu Elektronik Cihaz Türleri

Samsung dönüştürücü adaptör, akıllı cep telefonları ile tablet modellerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu iki cihaz arasında kolaylıkla veri aktarımı yapabilir veya cihazınızı, verimli bir şekilde şarj edebilirsiniz. 

Mikro USB’den Type-C’ye Dönüştürücü

Samsung dönüştürücü, mikro USB girişi bulunan akıllı telefon veya tablet cihazlarınızın, USB Type-C konnektörlü başka bir cihaza bağlanmasını mümkün kılar.

Hızlı Şarj ve Data Aktarım Ayrıcalığı

Yüksek verimlilikte şarj performansı ve cihazlar arasında hızlı bir şekilde veri paylaşımı yapmak için Samsung dönüştürücü adaptör, muhteşem bir çözüm sunar. Cihazlarınızı, normalden çok daha hızlı şarj edebilir ve aksama, duraksama yaşamadan dosyalarınızı paylaşabilirsiniz. 

Dayanıklı İç ve Dış Donanım

Her bir detayı ile üstün kaliteli materyallere sahip olan kablo dönüştürücü Samsung güvencesi ve sağlam donanımı ile uzun ömürlü kullanıma olanak tanır. Darbe ve düşmeye karşı dirençli donanımı sayesinde taşınabilirlik açısından da rahat imkânlar sağlar. 

Kompakt ve Hafif Tasarım 

1,41 gram ağırlığı ile olabildiğince hafif bir aksesuar olan adaptör, gittiğiniz her yere kolayca taşıyabileceğiniz bir tasarıma sahiptir. Bu sayede yalnızca kabloyu, Samsung adaptör ile bağlayarak ihtiyacınız olan her an tüm dosyalarınıza hızlıca ulaşabilirsiniz. 

Teknik Özellikler

  • Model: EE-GN930BWEGWW
  • Ürün Tipi: Kablo Dönüştürücü Adaptör
  • Konnektörler: Mikro USB / USB Type-C
  • Uyumluluk: Akıllı Telefon, Tablet
  • Özellikler: Yalnızca Şarj ve Veri
  • Ağırlık: 1.41 gr
  • Boyutlar (G x Y x D): 12 x 22.05 x 5.4 mm

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
EE-GN930BWEGWW
Üretim Yeri
GÜNEY KORE
Giriş Soket Tipi
TYPE-C
Çıkış Tipi 1
YOK
Kablo Materyali
PLASTİK
Orıjınal Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Part Number
YOK
Marka
SAMSUNG
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok