Ttec 2SCS01US SpeedCharger Seyahat Şarj Adaptörü

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Hızlı ve Güvenli

Akıllı telefonları ve diğer mobil cihazları şarj etmek için kullanabileceğiniz SpeedCharger Universal şarj cihazı, 2.1A / 10W çıkış gücü ile hızlı şarj deneyimi sunar. Universal USB çıkışı sayesinde tüm akıllı cihazlarda kullanabileceğiniz SpeedCharger, uyumlu tüm telefonları tanır ve hızlı şarj özelliğiyle standart şarj cihazlarına kıyasla maksimum hızda şarj eder. Güvenli şarj için akım korumalı devreleri ile geliştirilen SpeedCharger Universal, sahip olduğu LED güç göstergesi ile kullanım kolaylığı sağlar. iOS ve Android uyumlu şarj cihazı olan SpeedCharger ile ofis hayatından ev yaşamına, elektrik kaynağına ulaştığınız her yerde cihazlarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde şarj edebilirsiniz. 

Özellikler

  • 2.1A / 10W USB seyahat şarj aleti
  • Güvenli şarj için akım korumalı
  • LED güç göstergesi
  • 180-240 Volt AC giriş

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.