Belkin USB C to Lightning 1 Metre Kablo

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 28.02.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kaliteli Tasarım

Lightning konnektörlü data ve şarj kablosu; iPad, iPhone, iPod gibi Apple cihazları için kullanabileceğiniz bir üründür. Ayrıca Thunderbolt 3 USB-C özelliğine sahip Mac’inize bağlayarak eş zamanlı olarak cihazlarınızı şarj etmenizi sağlar.

Hızlı Şarj Özelliği

Apple 18 W, 29 W, 20 W, 30 W, 61 W, 87 W ya da 96 Watt USB-C güç adaptörü ile kullanarak iOS aygıtınızı şarj etmenize olanak sağlar. Aynı zamanda USB-C şarj ve data kablosu, belirli iPad ve iPhone modellerinde hızlı şarj özelliğinden faydalanmanıza imkan sağlar.

Teknik Özellikler

  • Uyumluluk: Apple Cihazları
  • Bağlantı Tipi: Lightning
  • Kullanım Alanı: Şarj ve Data Kablosu
  • Uzunluk: 1 Metre

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.