Dnia Cypress Mfi Lisanslı Lightning Şarj ve Data Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kusursuz Uyum 

Dnia Cypress gücünü Apple® tarafından sağlanan orijinal C48 konektörlerden almaktadır. Bu sayede Cypress serisi cihazınızın mümkün olan maksimum güçte ve güvenli şarj olmasını sağlar.
Cypress Apple® MFI sertifikalı bir kablodur. Aşağıdaki linkten rahatça sertifika kontrolü yapılabilir.

3X Daha Dayanıklı

Cypress serisi bağımsız test kuruluşlarında yapılan testlerde 3.000+ bükme testi sonrası kusursuz çalışma performansını devam ettirmiş, böylelikle diğer Lightning kablolardan 3X* kat daha güçlü olduğunu ispatlamıştır.

 *Standart Lightning kablolar ile karşılaştırıldığında

Kusursuz İşlevsellik Detaylarda Saklı

Cypress serisinin, Apple® ürününüz ile mükemmel uyumda çalışmasının ana sebebi detaylarda saklı. 24 ayar altın kaplı Lightning konektör ucu, Apple® MFI yönetim çipi ve MFI standardına uygun 24/30 AWG kablolar kusursuz uyumun baş mimarları.

Özellikler 

Uzunluk: 1.2 m
Ağırlık: 35 gr
Uyumluluk:
iPhone X, XS, XR, XS Max, 8, 8 Plus, 7, 7 Plus, 6S, 6S Plus, 6, 6 Plus, 5S, 5C, 5, iPad Air, Air 2, iPad Mini, Mini 2, Mini 3, Mini 4, iPad (4. nesil), iPod nano (7. nesil) ve iPod touch (5. nesil).
Garanti:
Dnia Cypress MFI Lightning kablolar 2 yıl garanti kapsamındadır.

Kutu İçeriği

  • 1 adet Cypress-L MFI Ligtning Kablo


Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kablo
Lightning
Kablo Uzunluğu
1.2 m
Diğer Özellikler
Kablo Tipi
 

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.