Joyroom S-1230N4 3A USB Type-C Gaming Hızlı Şarj ve Data Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.12.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Mobil Oyunlara Uyumlu Tasarım

90 derece açılı tasarımı sayesinde konforlu bir kullanım sunan Joyroom S-1230N4 hızlı şarj ve data kablosu ile oyun oynarken telefonunuzu şarj etmeye devam edebilirsiniz. Söz konusu kablo, aynı zamanda uyumlu konnektöre sahip tablet, dizüstü bilgisayar ve diğer cihazlar ile de uyumludur.

Şarj ve Data Kablosu Bir Arada

Gaming şarj kablosu olarak da adlandırılan Joyroom S-1230N4, Type-C konnektörlü mobil telefonların hem şarj olmasını sağlar hem de depolama birimleri veya bilgisayar gibi başka cihazlara veri aktarımını gerçekleştirir.

Zaman Kazandıran Hızlı Şarj Desteği

Maksimum 3A akım ile çalışan Joyroom S-1230N4 şarj ve data kablosu, hızlı şarj desteği ile büyük bir kolaylık sunar. Bu özellik sayesinde hızlı şarjı destekleyen mobil telefonlarınızı kısa sürede şarj edebilirsiniz.

Telefon Kılıfı ile Kullanım Avantajı

Özel bağlantı noktası tasarımı ile telefonunuzu şarj ederken veya veri aktarımı yaparken telefon kılıfınızı çıkarmanıza gerek kalmaz. Pratik ve konforlu bir kullanım sunan bu konnektör ucu, tablet kılıfları ile de uyumludur.

İdeal Kablo Uzunluğu

120 cm olan kablo uzunluğu sayesinde şarj veya veri aktarımı sırasında mobil telefonunuzu kullanmaya devam edebilirsiniz. Özellikle şarj sırasında priz, powerbank veya bilgisayarın yanında durmak zorunda kalmazsınız.

Naylon Örgülü Kablo Tasarımı

Yoğun kullanıma uygun şekilde tasarlanan Joyroom S-1230N4, naylon örgülü esnek kablosu sayesinde, kolay deforme olmaz. Bu sayede hem uzun bir kullanım ömrü sunar hem de sizi yarı yolda bırakmaz.

Konforlu Taşıma Özelliği

İnce ve hafif yapısı sayesinde küçük çantalarda dahi rahatlıkla taşıyabilir, gittiğiniz her yere yanınızda götürebilirsiniz. Bu sayede yolculuklarda bir yandan cihazınızı şarj ederken diğer yandan mobil oyunlar oynayabilir, sosyal medya hesaplarınızda gezinmeye devam edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Uyumluluk: Type-C Konnektöre Sahip Mobil Cihazlar
  • Akım: Maks. 3A
  • Uzunluk: 1,2 Metre
  • Hızlı Şarj Desteği: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.