Joyroom S-M379 5.5A Type-C Hızlı Örgülü Şarj Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.12.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Joyroom Süper Hızlı Type-C Şarj Kablosu

Senkronizasyon hızı 480 Mb/s olan Joyroom şarj kablosu, cihazınızı süper hızlı şekilde şarj eder. USB Type-C girişi olan tüm cihazlar ile uyumludur. Bağlantı noktasında bulunan intelligent IC chip sayesinde güvenli kullanım imkânı sunar.

Örgülü Yapı ile Uzun Ömürlü Kullanım

Joyroom S-M379 5.5A Type-C süper hızlı şarj kablosu, örgülü yapısı sayesinde dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Kablonun etrafını saran esnek örgüler, kablonun bükülme ve kopmalara karşı direnç göstermesini sağlar.

Teknik Özellikler

  • Model: S-M379
  • Veri Senkronizasyon Hızı: 480 Mb/s
  • Kafa Çıkışı: 3.6- 12 V
  • Pil Gerekli: Hayır
  • Malzemeler: Çevresel Esnek Örgü, Koruyucu Kalaylı Bakır Hasır, Alüminyum Folyo Koruyucu

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.