Joyroom S-M405 2.4A Type-C PVC 2M Şarj ve Data Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.12.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Joyroom Type-C Şarj Kablosu

Joyroom S-M405 şarj kablosu, USB Type-C girişe sahip tüm elektronik cihazların güvenli ve verimli şekilde bataryalarının dolmasını sağlar. Akıllı telefon, tablet, dijital kamera ve kablonun uyumlu olduğu daha birçok Type-C girişli cihaz ile yeni nesil şarj performansını deneyimleyebilirsiniz.

Hızlı Veri Aktarımı

Joyroom S-M405 Type-C kablo, veri aktarımı için de kullanılabilir olması ile farklı cihazlara kolayca fotoğraf, müzik ve çeşitli dosyalar gibi verilerin kolaylıkla taşınmasını mümkün kılar.

Güvenilir Materyal

Birinci sınıf kalitede PVC ile oluşturan Joyroom şarj ve data kablosu, bükülme ve kopmaya karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bu sayede şarj sırasında daha esnek imkânlar sağlarken taşıma için de deformasyonu minimuma çeker.

Yüksek Enerji Potansiyeli

2.4A enerji değeri ile hızlı ve güvenli şarj deneyimi sunan kablo ile tüm cihazlarınızı, normalden çok daha kısa sürede şarj edebilir ve işlerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Her An Konforlu Kullanım

2 metre uzunluğa sahip Joyroom şarj ve data kablosu, cihazların şarj esnasında da kullanılması için gereken şartları sunar. Bu sayede dış mekanlarda dahi cihazı şarj ederken oldukça konforlu bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Model: S-M405
  • Ürün Tipi: Şarj ve Data Kablosu
  • Enerji: 2.4A
  • Uyumluluk: Type-C
  • Kablo Materyal: PVC
  • Uzunluk: 2 m

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.