Ktools Lux Type-C Şarj ve Data Kablosu (1.5m)

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Güvenli ve Hızlı 

Ktools lux 2.4A Type C beyaz data kablo 1.5 metre uzunluğunda, güvenli, hızlı şarj dolumu ve veri aktarımı sağlayan yüksek kaliteli kablodur. (Şarj dolumu tamamlandığında akımı durdurur) Sıradan şarj kablolarına göre çok daha kısa sürede çok daha hızlı pil dolumu yapabilmektedir. Kablo yapısı gereği bükülmeye ve karışmaya karşı son derece dirençlidir. Sağlamlaştırılmış bağlantı noktaları ile uzun ve sorunsuz bir kullanım ömrü sunar. Type C şarj girişli tüm cihazlar için uyumludur.

Özellikler

  • 2.4A hızlı data transferi
  • Type C USB üzerinden şarj olan tüm cihazlar ile uyumlu
  • 1,5 metre kablo uzunluğu
  • Bakır kablo
  • Kopma, çekme, bükülmeye dayanıklı

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kablo
Type-C
Kablo Uzunluğu
1.5 m
Diğer Özellikler
Kablo Tipi

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.