Mcdodo 20W Type-C to Lightning PD Hızlı Şarj Kablosu 1.2m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Şık Tasarımıyla Mükemmel Bir Deneyim Sunar

Teknolojik özelliklerinin yanı sıra şık tasarımıyla da beğeni toplayan Mcdodo hızlı şarj kablosu, modern görünümüyle kullanıcılarından tam not almayı başarmış durumda. Üstün teknolojiyi muhteşem bir tasarımla buluşturan Mcdodo, size muhteşem bir deneyim vadeder.

1.2 Metre Kablo Uzunluğuyla En İyi Çözüm  

Mcdodo hızlı şarj kablosu, 1.2 metre uzunluğundaki kablosu ile ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verir. Uzun kablo yapısıyla cihazınızı nerede olursanız olun kolayca şarj ederek rahatça kullanmanın keyfini çıkarabilirsiniz.  

Sağlam Kablo Yapısı ile Sınırsız Bir Güven  

Mcdodo hızlı şarj kablosu, sağlam örgü kablosu sayesinde dayanıklı bir yapıya sahiptir. Darbelere karşı güven veren Mcdodo hızlı şarj kablosu, kopmayan yapısıyla uzun süre sizinle birlikte olur.

Kaliteli ve Dayanıklı Materyallerin Buluşması

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen Mcdodo hızlı şarj kablosu, bükülmelere ve ezilmelere karşı üstün bir koruma sağlar. Bu özelliğiyle zarar görmeden yanınızda taşıyarak gittiğiniz her yerde cihazınızı gönül rahatlığıyla şarj edebilirsiniz.    

Hızlı Şarj ile Yıldırım Hızında Bir Performans

Mcdodo hızlı şarj kablosu, 20 Watt gücüyle hızlı şarj olma özelliğini sizlere sunar. 3A PD hızlı şarj özelliği ile cihazınızın 30 dakikada %50 şarj kapasitesine ulaşmasına olanak tanıyor. Type-C kablo ucuyla cihazınızı şimşek hızında doldurur.  

Zinc Alloy Teknolojisi ile Tanışın

Mcdodo hızlı şarj kablosunun giriş ve çıkış uçları özel olarak üretilen “Zinc Alloy” materyal teknolojisiyle çok daha sağlam bir kullanım imkanı sunar. Kablonun uçları bu teknoloji sayesinde hiçbir şekilde zarar görmeden üstün bir performans sağlar.

Hızlı Şarj Destekli Cihazlar ile Mükemmel Uyum

Mcdodo hızlı şarj kablosu, hızlı şarj destekli cihazlar ile mükemmel bir uyum içerisinde çalışır. Böylece şarjınız azaldığında ya da bittiğinde hızlıca şarj ederek cihazınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Mcdodo Farkıyla Uzun Süreli Kullanım

Şarj kablosu teknolojisinin öncü markalardan biri olan McDodo, sizlere kaliteli bir hizmetin anahtarını verir. Kaliteye önem veren McDodo’nun özenle tasarladığı Mcdodo hızlı şarj kablosu, uzun yıllar mükemmel bir performans vadeder.

Teknik Özellikler

  • Kablo Uzunluğu: 1.2 Metre
  • Hızlı Şarj Gücü: 20 Watt
  • Şarj Süresi: 30 Dakikada %50
  •  Kablo Girişi: Type-C

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Hızlı Şarj Özelliği
Var
Kablo Uzunluğu
1.2 m
Diğer Özellikler
Kablo Tipi
Type-C
Bağlantı Arayüzleri
USB Port Sayısı
1

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.