Mcdodo 20W Type-C to Lightning PD Hızlı Şarj Kablosu 1.2m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Şık Tasarımıyla Mükemmel Bir Deneyim Sunar

Teknolojik özelliklerinin yanı sıra şık tasarımıyla da beğeni toplayan Mcdodo hızlı şarj kablosu, modern görünümüyle kullanıcılarından tam not almayı başarmış durumda. Üstün teknolojiyi muhteşem bir tasarımla buluşturan Mcdodo, size muhteşem bir deneyim vadeder.

1.2 Metre Kablo Uzunluğuyla En İyi Çözüm  

Mcdodo hızlı şarj kablosu, 1.2 metre uzunluğundaki kablosu ile ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verir. Uzun kablo yapısıyla cihazınızı nerede olursanız olun kolayca şarj ederek rahatça kullanmanın keyfini çıkarabilirsiniz.  

Sağlam Kablo Yapısı ile Sınırsız Bir Güven  

Mcdodo hızlı şarj kablosu, sağlam örgü kablosu sayesinde dayanıklı bir yapıya sahiptir. Darbelere karşı güven veren Mcdodo hızlı şarj kablosu, kopmayan yapısıyla uzun süre sizinle birlikte olur.

Kaliteli ve Dayanıklı Materyallerin Buluşması

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen Mcdodo hızlı şarj kablosu, bükülmelere ve ezilmelere karşı üstün bir koruma sağlar. Bu özelliğiyle zarar görmeden yanınızda taşıyarak gittiğiniz her yerde cihazınızı gönül rahatlığıyla şarj edebilirsiniz.    

Hızlı Şarj ile Yıldırım Hızında Bir Performans

Mcdodo hızlı şarj kablosu, 20 Watt gücüyle hızlı şarj olma özelliğini sizlere sunar. 3A PD hızlı şarj özelliği ile cihazınızın 30 dakikada %50 şarj kapasitesine ulaşmasına olanak tanıyor. Type-C kablo ucuyla cihazınızı şimşek hızında doldurur.  

Zinc Alloy Teknolojisi ile Tanışın

Mcdodo hızlı şarj kablosunun giriş ve çıkış uçları özel olarak üretilen “Zinc Alloy” materyal teknolojisiyle çok daha sağlam bir kullanım imkanı sunar. Kablonun uçları bu teknoloji sayesinde hiçbir şekilde zarar görmeden üstün bir performans sağlar.

Hızlı Şarj Destekli Cihazlar ile Mükemmel Uyum

Mcdodo hızlı şarj kablosu, hızlı şarj destekli cihazlar ile mükemmel bir uyum içerisinde çalışır. Böylece şarjınız azaldığında ya da bittiğinde hızlıca şarj ederek cihazınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Mcdodo Farkıyla Uzun Süreli Kullanım

Şarj kablosu teknolojisinin öncü markalardan biri olan McDodo, sizlere kaliteli bir hizmetin anahtarını verir. Kaliteye önem veren McDodo’nun özenle tasarladığı Mcdodo hızlı şarj kablosu, uzun yıllar mükemmel bir performans vadeder.

Teknik Özellikler

  • Kablo Uzunluğu: 1.2 Metre
  • Hızlı Şarj Gücü: 20 Watt
  • Şarj Süresi: 30 Dakikada %50
  •  Kablo Girişi: Type-C

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
20W TYPE C TO LIGHTNING PD HIZLI ŞARJ KABLOSU 1.2 METRE
Üretim Yeri
Çin
Kablo Çıkış Soket Tipi
TYPE-C TO LİGHTNİNG
Kablo Materyali
ÖRGÜ
Kablo Uzunluğu (m)
1.2 M
Mfı Lisansı
YOK
Renk
MAVİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
MCDODO
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok