Mcdodo 1m Micro USB Hızlı Şarj ve Data Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Şık ve Dayanıklı Tasarım

Mcdodo Micro USB hızlı şarj ve data kablosu şık ve dayanıklı tasarımıyla dört dörtlük kullanıcı deneyimi sunar. Telefon, tablet, fotoğraf makinesi, oyun konsolu, taşınabilir batarya gibi Micro USB şarj girişine sahip cihazları sorunsuz şekilde şarj eder.

Güvenli Veri Aktarımı

Üst seviye kalitede bakır tellerden üretilen kablo, veri aktarımı konusunda oldukça iddialıdır. Yüksek saflıkta oksijensiz bakır tellerden tasarlanan ürün, hızlı ve güvenli veri aktarımını garanti altına alır.


Dayanıklı Başlıklar

Modelin başlıkları korozyona ve oksitlenmeye dayanıklıdır. Üst düzey kalitede materyallerden tasarlanan metal başlıklar, hızlı şarj ve veri aktarımında verimli kullanıcı deneyimini destekler. USB-A konnektör ucu çinko alaşımdan üretilir.

Dayanıklı Kablo ile Uzun Ömürlü Kullanım

Ürünün kablo kısmı aşınma ve kopmaya karşı ekstra dayanıklılığa sahiptir. Kabloyu saran ince dokuma kaplama bükülmesi kolay, yumuşak ve dayanıklı yapısıyla kullanım ömrüne katkıda bulunur. 1 metre uzunluğundaki kablo, prizden uzak konumlarda pratik şarj imkânı tanır.

MTP Kullanım Avantajı

Mcdodo Micro USB hızlı şarj ve data kablosu dilerseniz MTP (ortam cihazı, Media Transfer Protocol) seçeneğiyle kullanılabilir. Ayrıca arj ve veri kablosunu kullanarak cihazınızın kamerasını bilgisayar bağlamanız mümkündür. Fakat bunu yapabilmek için elektronik aygıtınızın söz konusu fonksiyonu desteklemesi gerekir.

Hızlı Şarj Deneyimi

Şarj ve data kablosu, PC USB akımına uygun aygıtları şarj edebilir. 2,4A akıma kadar destekleyen kablo ile Micro USB uyumlu tüm cihazlarınız hızlı şekilde şarj olur. Hızlı veri aktarımı ve senkronizasyon için de kullanılabilen model, tüm formatlardaki medya dosyalarına erişimi mümkün kılar. Ürün yanı zamanda powerbank ya da ev ve oto şarj cihazlarında hızlı şarj amacıyla da kullanılabilir.

Teknik Özellikler

  • Akım: 2.4
  • Uzunluk: 1 m
  • Başlık malzeme: Çinko alaşım
  • Kablo malzeme: TPE kırılmaz yassı kablo
  • Hızlı şarj: Var
  • Veri aktarımı: Var
  • A Ucu: USB-A
  • B Ucu: Micro USB

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kablo Uzunluğu
1m
Diğer Özellikler
Kablo Tipi
Çinko Alaşım
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Mic​ro USB

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.