Mcdodo CA-6420 Type-C Uzayabilen 1.8m Şarj Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Mcdodo Type-C Uzayabilen Şarj Kablosu 1.8m CA-6420

Mcdodo Type-C  LED ışıklı şarj kablosu, akıllı çip ile hızlı veri aktarımı sağlar. LED ışıklı şarj kablosu, kablo karışıklığına son verir. Rahat korunup saklanabilir ve taşıma kolaylığı sağlar. Esneyebilen yay teli, şarj yerinden tasarruf sağlar. Yumuşak çift taraflı ışıklı göstergesi, uyku esnasında rahatsız etmez. Hızlı şarja ulaşmak için QC 4.0 USB duvar şarjı kullanmanız yeterlidir. Bükülme korumasıyla asla kırılmaz. Güçlendirilmiş konnektör tasarımı, bükülmelere karşı oldukça dirençlidir.

Özellikler

  • Akıllı çip ile hızlı veri aktarımı
  • 1.8 m

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kablo
Type-C
Kablo Uzunluğu
1.8 m
Diğer Özellikler
Kablo Tipi
Spiral

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.