Mcdodo Type-C Işıklı Örgülü Hızlı Data ve Şarj Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Süper Hızlı Şarj Özelliği

Yeni nesil tablet ve akıllı cihazlarda kullanıma uygun Mcdodo Type-C şarj kablosu, ultra hızlı şarj performansı ile öne çıkar. Yüksek çıkış gücüne sahip hızlı şarj kablosu, kısa sürede şarj işlemini tamamlamanız için idealdir.

Üstün Veri Aktarım Performansı

Son teknoloji ile donatılan hızlı şarj kablosu, güvenli şekilde verilerinizi aktarmanıza yardımcı olur. Süper hızlı şarj ve data kablosu ile ses dosyalarını, fotoğrafları ve belgeleri saniyeler içinde bilgisayarınıza aktarabilirsiniz.

Örgü Yapı ile Uzun Ömürlü Kullanım

Dayanıklı dış kaplaması ile dikkat çeken Mcdodo Type-C şarj kablosu, örgü ipleri sayesinde son derece dirençlidir. Kırılma ve bükülmelere karşı sağlamlığını kanıtlayan kabloyu güvenle kullanabilirsiniz.

Mavi Işıklı Estetik Tasarım Detayları

Tasarımı ve kalitesi ile kullanıcıların beğenisini kazanan Mcdodo süper şarj kablosu, ışıklı olarak dizayn edilmiştir. Özellikle karanlıkta kullanım sırasında kolaylık sağlayan şarj kablosu ile akıllı cihazlarınızı pratik şekilde şarj edebilirsiniz. Kablonun uç kısmında yer alan mavi ışık tüm karanlık ortamlarda fark edilebilir düzeyde ışık yayılımı sunar.

İdeal Kablo Uzunluğu ile Cihazınızı Her Yerde Şarj Edin

1 metre uzunluğundaki kablo boyu farklı alanlarda kullanım sırasında avantaj sağlar. Kabloyu powerbank, bilgisayar ve şarj adaptörü gibi ürünler ile birlikte kullanabilir, ideal kablo boyu sayesinde rahatlık elde edebilirsiniz.

Dayanıklı Uç Yapısı ile Güvenli Kullanım

Yeni nesil teknoloji ile geliştirilen Mcdodo Type-C ışıklı şarj kablosu, hızlı şarj konusunda üstün özelliklere sahiptir. Type-C ve USB kısımları çinko alaşım kaplaması sayesinde yapısını uzun süre korur.

Akıllı Cihazları Koruyan Dengeli Güç Akımı

Sabit akım özelliğine sahip süper şarj kablosu, cihazların ideal oranda şarj edilmesine yardımcı olur. Dengeli güç aktarımı cihazın aşırı şarjdan zarar görmesine engel olarak güvenli kullanım sağlar.

Isınma Sorununu Ortadan Kaldıran Kullanışlı Yapı

Isınma sorunun önüne geçen Mcdodo Type-C örgülü şarj kablosu, cihazlarınızı daha uzun ömürlü kullanmanız için idealdir. Estetik görünümü ve kullanışlı özellikleri ile dikkat çeken Mcdodo şarj kablosunu güvenle tercih edebilirsiniz.


Özellikler

  • Kablo Ucu: Type-C
  • Kablo Uzunluğu: 100 cm
  • Başlık Materyali: Çinko Alaşım
  • Kablo Kaplaması: Kırılmaz fiber örgü
  • Kullanım Alanları: Hızlı şarj ve veri aktarımı

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
CA 5420 TYPE-C LEDLI ÖRGÜ KABLO SUPERCHARGE 1M 5A
Üretim Yeri
ÇİN
Kablo Çıkış Soket Tipi
TYPE-C
Kablo Materyali
ÖRGÜ
Kablo Uzunluğu (m)
1 M
Mfı Lisansı
YOK
Akım Gücü Kapasitesi
5A
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
MCDODO
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok