Philips DLC2618B Micro USB Örgü Şarj ve Data Kablosu

5,0
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Cihazınızı Kısa Sürede Şarj Edin

Hızlı şarj ve bağlantı kurma için elverişli olan kablo, yeni nesil teknoloji ile donatılmıştır. Şarj ederken üstün performans sergileyerek kısa süre pil dolum işlemini gerçekleştirir.

Micro USB Girişli Tüm Cihazlar ile Uyumlu

Micro USB girişli tüm cihazlarda kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Evde, ofiste, arabada ve dışarıda rahatlıkla kullanabilir, USB portu bulunan tüm PC ve diğer cihazlar ile güvenli bağlantı kurabilirsiniz.

Hızlı ve Net Veri Aktarımı

Cihazınızdaki ses, video, fotoğraf ve belge gibi dosyaların tümünü USB bağlantı noktası ile kolaylıkla aktarabilirsiniz. Hızlı ve net veri aktarımı sağlayan data kablosu ile büyük boyutlu dosyaları kısa sürede farklı cihazlara senkronize edebilirsiniz.

Örme Yapı ile Güvenli Koruma

Örme kablo yapısına sahip şarj kablosu, dayanıklı dış yüzeye sahiptir. Hareket özgürlüğü sunan kaplama, kırılma ve kopmalara karşı dayanıklıdır. Uzun ömürlü kullanım imkânı sağlayan yüksek yoğunluklu örme yapı, hassas iç kabloları güvenli şekilde korur.

Siyah Renkli Şık Tasarım

Şık, siyah renkli tasarımı ile dikkat çeken şarj ve data kablosu, cep telefonu aksesuarları kullanımında estetik görünüme önem verenlere hitap eder. Şıklık konusunda beklentileri karşılayan kablo ile keyifli ve konforlu kullanım elde edebilirsiniz.

Dayanıklı ve Esnek Uç Yapısı

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen uç yapısı, aşınma ve bükülmelere karşı dayanıklıdır. TPE ile güçlendirilen uçlar, esnek kullanım tarzları ile öne çıkar. 

Uzun Kablo ile Cihazınızı Rahat Kullanın

1.2 metre uzunluğunda dizayn edilen kablo, her açıdan avantajlı kullanım sağlar. İdeal kablo uzunluğu sayesinde, cihazınızı şarj ederken rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Güvenli Şarj Sunan Yapı

Güvenli şarj teknolojisi ile donatılan data kablosu, sabit akım özelliğine sahiptir. Pil tamamen dolduğunda elektrik akımı otomatik olarak durdurulur ve aşırı ısınma probleminin önüne geçerek cihazların batarya ömrünün korunmasına katkı sağlar.

Teknik Özellikler

  • Kablo Ucu: Micro USB
  • Kablo Uzunluğu: 1.2 m
  • Kullanım Tipi: Hızlı şarj ve data aktarımı
  • Renk: Siyah
  • Dış Kaplama: Yüksek yoğunluklu örgü ip


Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
DLC2618B MİCRO USB ÖRME ŞARJ KABLOSU
Üretim Yeri
Çin
Kablo Çıkış Soket Tipi
MİCRO USB
Kablo Materyali
ÖRGÜ
Kablo Uzunluğu (m)
1.2 M
Mfı Lisansı
YOK
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
PHILIPS

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
1 kere puanlandı