Samsung EP-DN975 5A Type-C Şarj ve Data Kablosu 1m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
Ürün tükenmek üzere
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Type-C Bağlantılı Cihazlar için İdeal

Samsung tarafından geliştirilen Type-C kablo, işlevsel kullanıcı deneyimi sunar. Type-C konnektör girişine sahip iki farklı cihaz arasında bağlantı kurmanızı sağlayan ürün, teknoloji tutkunlarından tam not alır.

USB 2.0 Altyapısı

Kabloda USB 2.0 altyapısı tercih edilir. Saniyede 60 MB veri aktarımı yapılmasını mümkün kılan ve Type-C’den Type-C’ye bağlantı arabirimi ile çalışan aksesuar, gün boyu yanınızda yer alır.

İş ve Eğitim Hayatındaki Yardımcınız

Type-C kablo, gelişmiş özellikleri sayesinde kısa sürede iş ve eğitim hayatındaki en büyük yardımcınız hâline gelir. Dilediğiniz zaman hızlı ve pratik şekilde veri aktarımı yapmanıza imkân tanıyan ürün, dokümanlarınızı farklı elektronik aygıtlarda açmak istediğinizde yardımınıza koşar.

Maksimum 5A Elektrik Akımı

Kablo maksimum 5A elektrik akımı iletir. Daha yüksek akım değerlerinin cihazlarınıza ulaşmasını engelleyen aksesuar, güvenli kullanıma katkıda bulunur.

Ergonomik Kullanıcı Deneyimi ile Tanışın

Samsung Type-C kablo, 1 metre uzunluğa sahiptir. Bağlantı kurmak istediğiniz cihazların yan yana olması zorunluluğunu ortadan kaldıran yüksek kaliteli aksesuar, çalışma masanızdaki hareket kabiliyetinizi artırır ve geniş alanda çalışmanızı sağlar.

Kolay Taşınabilir Kablo

Sadece 31,94 g ağırlığındaki ürün kolayca taşınabilir. Aksesuarı esnek ve hafif yapısı ile el ve sırt çantalarında zahmetsizce muhafaza edebileceğiniz gibi, görece büyük cüzdanlara da rahatça yerleştirebilirsiniz.

Üstün Samsung Kalitesi

Samsung’un kullanıcı odaklı üretim anlayışını başarıyla temsil eden Type-C kablo, üstün iletim kalitesi ve güvenli kullanım avantajı ile kullanıcıların beğenisini kazanır. Aksesuar tüm bunların yanı sıra, uzun ömürlü kullanımı da destekler.

Şık Tasarım

Aksesuar kullanımında tasarıma önem veren kullanıcıların da büyük rağbet gösterdiği Type-C kablo, şık tasarımının katkısıyla elektronik aygıtlarınız ile görünüm açısından da uyumluluk ortaya koyar.

Teknik Özellikler

  • Kablo Uzunluğu: 1 m
  • Ağırlık: 31,94 g
  • Maksimum Akım: 5A
  • USB Teknolojisi: USB 2.0
  • Konnektörler: 2 x Type-C

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
EP-DN975 5A 1M TYPE-C KABLO
Üretim Yeri
Vietnam
Kablo Çıkış Soket Tipi
TYPE-C
Kablo Materyali
PLASTİK
Kablo Uzunluğu (m)
1 M
Mfı Lisansı
YOK
Akım Gücü Kapasitesi
5 A
Renk
BEYAZ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
SAMSUNG
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok