Soultech DK050B Comfort Classic 2.0 Micro USB Şarj ve Data Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Micro Girişli Cihazlar ile Tam Uyumluluk

USB Type-C bağlantı özelliğine sahip elektronik cihazlar ile uyumlu şekilde çalışır. Akıllı telefon, dijital kamera, oyun konsolları, tablet çok daha fazlası için işlevsel bir kullanım imkânı sunar.

Batarya Dolumu ve Data Aktarımı

Akıllı elektronik cihazları şarj etmek için veya farklı cihazlar arasında veri aktarımı amacı ile kullanım olanakları sağlar. Bu sayede dosya, fotoğraf, video, müzik ve ihtiyaç duyduğunuz tüm belgeleri dilediğiniz cihaza kolayca aktarabilirsiniz.

Güçlü ve Hızlı Performans

2.0 mAh enerji potansiyeli ile cihazların bataryalarının verimli şekilde ve daha hızlı sürede dolmasını mümkün kılar. Tüm işlerinizi zamanında ve konforlu şekilde tamamlanıza olanak tanır.

İdeal Kablo Uzunluğu ile Rahat Şarj Deneyimi

1 metre uzunluğa sahip şarj kablosu ile elektronik cihazlarınızı, çok daha konforlu şekilde dilediğiniz zaman şarj edebilirsiniz. Akıllı telefonunuzu şarj ederken aynı zamanda kablonun ideal boyu sayesinde cihaz kullanımını da sürdürebilirsiniz.

İşlevsel ve Zarif Tasarım

Konforu ön plana tutan klasik ve modern tasarımı, işlevsel yönleriyle de dikkatleri üzerine çeker. Beyaz renk ile donatılan kablo tasarımı, gözlere hitap ederken bozulan kablonuzun yerine kullanmanız için de fonksiyonel bir seçenek sunar. Bu sayede yanınızda yedek olarak taşıyabileceğiniz kullanışlı bir şarj kablosuna sahip olabilirsiniz.

Her Zaman Sizinle!

Birincil veya yedek olarak kullanmayı tercih edebileceğiniz şarj kablosu, seyahat sırasında ve tatillerde gittiğiniz her yere götürebileceğiniz bir cep telefonu aksesuarı sunar.

Dayanıklı Donanım ile Güvenilir Kullanım

Güçlü materyallerden üretilen şarj kablosu, dayanıklı yapısı sayesinde uzun ömürlü kullanım imkânı sunar.

Genel Özellikler

  • Marka: Soultech
  • Model: DK050B Comfort Classic
  • Ürün Tipi: Şarj ve Data Kablosu
  • Güç: 2.0 mAh
  • Kablo Uzunluk: 1 Metre
  • Bağlantı Tipi: Type-C

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kablo Uzunluğu
1m
Diğer Özellikler
Kablo Tipi
TPE
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Micro USB

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.