Tecno İkili Veri Kablosu TCD-E81 2A 1M (Micro + Type-C)

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Aynı Anda İki Cihazı Şarj Etme Avantajı

İkili veri kablosu aynı anda farklı iki cihazı şarj ederken avantajlı olarak kullanılır. Bu sayede cihazlarınızı sırayla şarj etmenize gerek kalmaz. Böylece işlerinize ara vermeden devam etme şansına sahip olursunuz.

Micro ve Type C Bağlantı

Akıllı cihazlarda bağlantılar genelde Micro ve Type C olarak üretilir. Veri kablosu ile hem hızlı veri aktarımı yapabilirsiniz hem de farklı cihazlarda kullanabilirsiniz.

1 Metre Kablo Uzunluğu

Kablo uzunluğu 1 metre olarak tasarlanır. Ortalama olan bu uzunluk sayesinde cihazlarınıza kolaylıkla bağlantı yapabilirsiniz.

Pratik Kullanım

Veri kablosunu aktarım sırasında istediğiniz cihaza bağlayıp kolaylıkla kullanabilirsiniz. Ekstra bir işlem gerektirmeyen bu uygulama sayesinde veri aktarımınızı kısa sürede tamamlamanız mümkün olur.

Taşınabilir Tasarım

Kablo hem hafif hem de boyutlarıyla taşınabilecek özelliklerdedir. Bu sayede ister çantanızda isterseniz cebinizde taşıyarak gittiğiniz her yere yanınızda götürebilirsiniz. Cihazları kolayca bağlayıp aktarıma başlayabilirsiniz.

Dayanıklı Yapı

Sağlam malzemelerden üretilen veri kablosu işlerinizi yaparken rahatlıkla kullanabileceğiniz özelliklere sahiptir. Hem Micro hem de Type C bağlantı avantajıyla pratik bir üründür. Kabloyu veri aktarımının yanında cihazlarınızı şarj etmek amacıyla da kullanabilirsiniz.

Daha Fazla Veri Taşıma İmkanı

Type C kablo aracılığıyla daha fazla veri taşıma şansına sahip olursunuz.

Hızlı Şarj

2A olarak tasarlanan kablo hızlı şarj amacıyla da güvenle kullanılabilen bir seçenektir. Birçok avantajlı özelliğe sahip olan ikili veri kablosunu çok amaçlı olarak kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Bağlantı Ucu: Micro+Type C
  • Kablo Özelliği: İkili Veri Kablosu
  • Kablo Uzunluğu: 1m

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
TECNO TCD-E81 2A 1M MİCRO TYPE-C İKİLİ VERİ KABLOSU
Üretim Yeri
Çin
Mfı Lisansı
YOK
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
TECNO
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok