Ttec 2DK13 Minicable Üçü Bir Arada Şarj ve Data Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

MiniCable Trio 3’ü 1 arada Şarj Kablosu

Akıllı cihazlar için şarj kablosu olan MiniCable Trio, farklı model ve marka akıllı cihazlarda güç aktarımı için kullanılabilir. 30 cm uzunluğunun bir sonucu olan kullanışlılığı ile MiniCable Trio, akıllı cihazınızı güvenli ve hızlı bir şekilde şarj etmeniz de size yardımcı olur. 

Çok Kullanışlı Pratik Kablo

MiniCable Trio 3’ü 1 arada şarj kablosu, lightning, micro USB ve type-C-USB kablo olarak kullanılabilir. Bu özelliği sayesinde akıllı cihazları şarj etme konusunda geniş kullanım alanı sunan MiniCable Trio, farklı cihazları bir arada tercih eden kullanıcılar için gerekli ve pratik bir donanımdır. Tek bir donanım vasıtası ile birden fazla cihazınızı taşınabilir şarj aletleri ya da standart şarj cihazları ile şarj etmek istiyorsanız, MiniCable Trio size istediğinizi vermeye hazır. 

Özellikler

  • 30 cm kablo uzunluğu
  • Sarj ve veri senkronizasyonu

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kablo Uzunluğu
30cm
Diğer Özellikler
Kablo Tipi
TPE
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Type-C

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.