Ttec 2DK19 AlumiCable XL Lightning Sarj ve Data Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.12.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Rahat Kullanım

Kablo kısalığı nedeniyle telefonların şarj esnasında etkin kullanılamaması sorununu çözmek için AlumiCable XL Lightning Şarj / Data Kablosu, 200 cm uzunluğu sayesinde pratiklik kazandırır. Böylece akıllı telefonlar şarj edilirken de rahatlıkla kullanılabilir.

Ekstra Uzun Tasarım

Akıllı telefonlarla birlikte verilen kısa kablolar nedeniyle şarj esnasında cihazları kullanabilmek için prize çok yakın olmak gerekirken 200 cm uzunluğundaki AlumiCable XL Lightning Şarj / Data Kablosu ile bu sorun tamamen ortadan kalkar. Bu sayede bilgisayar ile akıllı telefon arasında data aktarımı yapmak da bu ekstra uzun kablo ile daha pratik hale gelir.

Dayanıklı Kaplama

AlumiCable XL Lightning Şarj / Data Kablosu, aluminyum kaplama özelliği ile çok uzun süreli kullanım imkanı sağlar. Ekstra dayanıklı alüminyum örgü kablo ile yırtılma, kopma, ezilme gibi sorunlar ortadan kalkar. 

Özellikler

  • 200 cm Lightning - USB kablo
  • Şarj ve veri senkronizasyonu
  • Ekstra dayanıklı örgü kablo
  • Şık ve koruyucu alüminyum kaplama

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kablo Uzunluğu
200cm
Diğer Özellikler
Kablo Tipi
Örgü
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Lightning

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.