Ugreen Örgülü Micro USB Data ve Şarj Kablosu 2 m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Çoklu Kullanım İmkanı

Ugreen micro USB şarj ve data kablosu, micro USB uyumlu cihazlarınızda şarj ve veri aktarımı için kullanıma uygundur.

Hızlı Şarj Desteği

Qualcomm 3.0 ve Qualcomm 2.0 hızlı şarj özelliğini destekleyen Ugreen micro USB şarj kablosu, 2.4A`e kadar akım kapasitesi ile cihazlarınızı hızlı bir şekilde şarj etmenizi sağlar. Aynı zamanda 480 Mbps’e kadar veri aktarım hızı sayesinde verilerinizi de kolaylıkla aktarmanızı sağlar.

Kolay Kullanım

Ugreen örgülü micro USB data ve şarj kablosu ile micro USB girişli telefonlarınızı şarj edebilir ve veri aktarımı için kullanabilirsiniz. Ugreen örgülü micro USB data ve şarj kablosu, micro USB girişli bütün akıllı telefonlarınız ile uyumludur.

Özellikler

  • Çıkış: 5V/2.4A (max)
  • Veri Aktarım Hızı: 480 Mbps

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.