Cellularline Lightning Taşınabilir Şarj Cihazı 5000 mAh 2019

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kablo Derdi Yok

Cellularline Harici Şarj MFI 5000 mAh 2019, sizi kablo derdinden kurtaran bir powerbanktir! Her zaman elinizin altında taşınabilir bir şarj çözümüne sahip olmak istiyorsanız, ihtiyaçlarınıza cevap verecek bir ürün. Cellularline Harici Şarj MFI 5000mAh 2019, hem Apple cihazlarını şarj etmek için bir Lightning kablosu hem de powerbank'ı şarj etmek için bir USB kablosu içerir. 5.000 mAh pil, cihazınız için çok sayıda birden fazla şarja izin verir.

Özellikler

  • Batarya Teknolojisi: Lithium Ion
  • Bağlantı: USB Lightning
  • Kapasite: 5000 mAh
  • Output: 5 W
  • Input: 5 W

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Hızlı Şarj Özelliği
Yok
Pil & Güç Yönetimi
Kablosuz Şarj Özelliği
Yok
Pil Kapasitesi
5000 mAh
Bağlantı Arayüzleri
USB Port Sayısı
1

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.