Huawei CP11QC 18W Type-C Taşınabilir Şarj Cihazı 10000 mAh

5,0

Huawei CP11QC 18W Type-C Taşınabilir Şarj Cihazı 10000 mAh

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Huawei Powerbank ile Hareketsiz Kalmayın

Huawei CP11QC taşınabilir şarj cihazı ile sürekli yanınızda taşıdığınız cep telefonu gibi akıllı cihazların şarj sorunu tarihe karışır. Uyumlu tüm cihazları dilediğiniz an şarj edebilmeniz için tasarlanmıştır. Bu sayede akıllı cihazlarınız size gün boyu sorunsuz şekilde eşlik edebilir.

Hızlı Şarj Özelliğiyle Zamandan Kazanın

Model, hızlı şarj özelliği ile kullanıcıların beğenisini kazanır. Cep telefonlarının yanı sıra kablosuz kulaklık, bileklik gibi bluetooth cihazlarınızı şarj etmek için de kullanabileceğiniz ürün, hızlı ve güvenli şarj imkanı sağlar. CP11QC taşınabilir şarj cihazı, hızlı şarjı desteklemeyen cihazlar için normal hızda şarj olanağı sunar.

Güçlü Batarya Performansı

Ürün 10,000 mAh batarya kapasitesine sahiptir. Zamanın sizin için değerini bilen Huawei CP11QC, tam doluyken cihazlarınızı minimum kayıp ile birden fazla kez şarj edebilir. Kullandığınız programlara bağlı olarak günlük şarj ihtiyacınızı kolaylıkla karşılar.

Maksimum Güvenlik İçin Maksimum Uyumluluk

Cihaz 12 güvenlik protokolü ile uyumlu şekilde çalışır ve cihazlarınız için maksimum güvenlik sağlar. Söz konusu güvenlik protokolü sayısı, pek çok farklı güç değerine sahip cihazı uyumluluk kaygısı taşımadan güvenli şekilde şarj edebileceğiniz anlamına gelir.

Tek Elde Taşınabilen Büyük Güç Kaynağı

Huawei CP11QC taşınabilir şarj cihazı, beyaz renkli şık tasarımıyla dikkat çeker. Sadece 221 g ağırlıktaki model kompakt boyutu sayesinde tek elde taşınabilir bir özelliğe sahiptir. Küçük çantalara bile kolaylıkla sığabilen ürünün oldukça sağlam bir yapısı bulunur.

Yüksek Verimlilik için Tasarlanan Model

Huawei taşınabilir şarj cihazında USB-C girişi ve USB-A çıkışı bulunur. Her iki ünitede de 5V / 2A ile 9V / 2A seçenekleriyle 18 W güç çıkışını mümkün kılar.

Lityum Polimerin Avantajlarıyla Tanışın

Üründe üst düzey kalitede lityum polimer kullanılır. Birçok taşınabilir cihaz için güvenli ve uzun süreli pil ömrü sunan lityum polimer batarya, yaygın tüm markalar ile uyumlu olarak çalışır.

Pratik Kullanım

Cihazın kullanımı çok pratik ve kolaydır. Tek düğmeye basılarak çalıştırılan model üzerindeki LED gösterge ışıkları, powerbank’in şarj durumunu gösterir. Böylelikle powerbank cihazının şarjını kolaylıkla kontrol edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Boyutlar: 150 x 70 x 14,2 (Y x G x D) mm
  • Ağırlık: 221 gr
  • Renk: Beyaz
  • Pil türü: Lityum polimer
  • Kapasite: 10000 mAh
  • USB-C: 9V / 2A; 5V / 2A
  • USB-A: 9V / 2A; 5V / 2A
  • Uyumlu güvenlik protokolü sayısı: 12

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
CP11QC 10000 MAH 18W TYPE-C POWERBANK
Üretim Yeri
Çin
Kapasite (mah)
10000 MAH
Usb Port Sayısı
1
Pil Göstergesi
BELİRTİLMEMİŞ
Şarj Girişi Tipi
USB TYPE-C
Kablo Dahili Mi
BELİRTİLMEMİŞ
Renk
BEYAZ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
HUAWEI

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
6 kere puanlandı
Toplam 6 Yorumun Tanesini Okudun
Daha Fazla