Intouch Built-In Göstergeli Şarj Cihazı

4,9

Intouch Built-In Göstergeli Şarj Cihazı

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Tüm Cihazları Şarj Edebilme

Farklı şarj özelliklerine sahip cihazlarla uyumlu olacak şekilde tasarlanan ürün, tüm kullanıcıların değişen ihtiyaçlarına cevap veriyor. Cihazların en önemli ihtiyacı olan enerjiyi karşılamak için tasarlanan INTOUCH BUILT-IN POWERBANK dahili kabloları sayesinde tüm cihazlar ile uyumluluk sağlıyor.  Intouch 10.000 mAh Şarj Göstergeli Dahili Çoklu Kablolu Powerbank hareket halindeyken elektrik bağlantısı bulunmayan yerlerde şarj ihtiyaçlarını giderir.  Akıllı telefon, tablet, giyilebilir teknoloji ürünleri ve uyumlu aksesuarlarını kaliteli bir şarj aleti ile şarj etmek isteyen kullanıcıların ihtiyaçlarına hitap ediyor.

Cihazına Uygun Kabloyu Seç  

Diğer cihazları şarj etmek için Mikro , Type-c veya Lightning  kablolardan birini seçerek cihazınıza uygun olanını kullanın. Modern tasarımı 10.000 mAh gücü ile uzun saatler boyunca yetecek enerjiyi içinde depolayabiliyor. Şarja takın, bataryayı doldurun ve kabloları aracılığı ile istediğiniz yerde istediğiniz zaman tüm cihazlarınızı şarj edin. 4 adet şarj göstergesi sayesinde ürününüzün hangi oranda dolu olduğunu pratik bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Ürünümüz 1 LED ışık yandığında 25% şarj kaldığını, 2 LED ışık yandığında 50% şarj kaldığını, 3 LED ışık yandığında 75% şarj kaldığını, 4 LED ışık yandığında 100% doluluk olduğunu gösteriyor.

Modern ve Şık Tasarım

Modernliğin ve şıklığın ön planda olduğu ve mini tasarım özelliklerini birlikte sunan ürünümüz özel tasarımı sayesinde güvenli ve rahat bir tutuş keyfi sunuyor.

Çoklu ve Güçlü Şarj Edebilme

Çoklu ve güçlü taşınabilir şarj cihazımız Micro, Type-c veya Lightning  cihazınıza uygun kablolardan birini seçerek birden fazla akıllı cihazı aynı anda ve yüksek performansla şarj etme özelliği sunan INTOUCH BUILT-IN POWERBANK çoklu cihaz sahiplerinin ihtiyaçlarına sesleniyor. Akıllı telefon, tablet, giyilebilir teknoloji ürünleri ve uyumlu aksesuar çeşitlerini şarj edilebiliyor. Akıllı telefon ve tabletleri aynı anda şarj edebileceğiniz bir taşınabilir şarj aleti modeli arıyorsanız, INTOUCH BUILT-IN POWERBANK aradığınız ürün olabilir. 

Özellikler

  • 10.000 mAh yüksek kapasite batarya
  • Tüm mobil cihazlar ile uyumlu çoklu kablo
  • Kapama Tuşu ON/OFF
  • Mikro USB Giriş : 5V/2A
  • Mikro USB Kablo Çıkışı  : 5V/2A
  • USB Çıkış : 5V/2A
  • USB Kablo Girişi : 5V/2A
  • Type-c Kablo Çıkışı : 5V/2A
  • Lightning Kablo Çıkışı : 5V/1A
  • 4 Farklı LED gösterge ile batarya seviyesini gösterir. 

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
INT BUİLT-İN 10.000 MAH
Üretim Yeri
Çin
Kapasite (mah)
10000 MAH
Usb Port Sayısı
1
Pil Göstergesi
IŞIKLI GÖSTERGE
Şarj Girişi Tipi
MICRO USB
Kablo Dahili Mi
VAR
Kablo Çıkış Arayüzü
3İN1 (LIGHTNING-MICRO USB-TYPE-C)
Hızlı Şarj
YOK
Kablosuz Şarj
YOK
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
INTOUCH

Ürün Değerlendirmeleri

4,9
8 kere puanlandı
Toplam 8 Yorumun Tanesini Okudun
Daha Fazla