Soultech Platinum Metalic BT037GR Taşınabilir Şarj Cihazı 10000 mAh

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Etkili Şarj İmkanı

Tablet, Akıllı Telefon ve tüm uyumlu teknolojik ürünlerinizi etkili bir şekilde şarj etmeniz gereken her yerde, başka bir elektrik bağlantısına ihtiyaç duymadan Soultech  Powerbank 10.000 mAh taşınabilir şarj cihazı ile şarj edebilirsiniz. Sahip olduğu iki adet çıkış bağlantısı sayesinde, tek seferde iki cihazınızı en etkili şekilde şarj edebilir.

Uyum ve Verim Sağlayan Şarj Teknolojisi

Siz hareket halindeyken bile geliştirilmiş şarj teknolojisi sayesinde cihanızı en etkili şekilde şarj eder. Sahip olduğu şarj teknolojisi sayesinde beklentilerinizi karşılar. Ergonomik tasarımı ve kullanışlı boyutları sayesinde size maksimum düzeyde kullanım kolaylığı sağlar. USB'den şarj olabilen tüm cep telefonları, akıllı telefonlar, Apple ürünleri ( iPod, iPad, iPhone ) tüm tablet PC'ler ve diğer benzeri aygıtları şarj edebilirsiniz.

Şarj Seviyesi Sizin Kontrolünüzde

Soultech Metalic Powerbank şarj cihazı üzerinde bulunan gösterge, bağladığınız cihazın şarj durumunu kontrol etmenize yardımcı olur. Powerbank üzerinde bulunan dört ışık noktasından oluşan şarj göstergesi sayesinde cihazınızın enerji verimliliğini ölçebilir ve şarj sürenizi belirleyebilirsiniz.

Özellikler

  • Çift USB Çıkışı
  • Lithium Polymer Batarya
  • Input: DC 5V/2A
  • Type-C&Micro
  • Output: DC 5V/2.1 A
  • Output2: DC 5V/2.1 A
  • Aksesuar: 1 USB Kablo
  • 2 Yıl Garanti

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Hızlı Şarj Özelliği
Yok
Pil & Güç Yönetimi
Kablosuz Şarj Özelliği
Yok
Pil Kapasitesi
10000 mAh
Bağlantı Arayüzleri
USB Port Sayısı
2

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.