Ttec 2BB156 ReCharger Taşınabilir Şarj Cihazı 10000 mAh

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Yedek Güç Ünitesi

Akıllı cihazların güç bataryaları, günümüzün hızlı işleyen mobil dünyasına yetişemiyor. Şarj sorununa karşı kullanılabilecek en uygun ekipman, iyi bir şarj cihazı, yani taşınabilir şarj aleti. Akıllı telefonlar ve daha fazlası için tasarlanan ReCharger 10000 mAh taşınabilir şarj cihazı ihtiyaç duyabileceğiniz her yer ve ortamda sizin için yedek bir güç ünitesi görevi görür.

Çoklu İhtiyaçlara Yüksek Performans

Günümüzün akıllı cihazları, ortalama 2000-3000 mAh gücüne sahip. ReCharger 10000 mAh yüksek kapasite batarya ve 2 adet USB çıkışı ile birden fazla cihazı birkaç kez şarj edebilme özelliğine sahip. Akıllı telefonlarınız, tabletleriniz vb elektronik cihazlarınız için ihtiyaç duyduğunuz batarya gücüne aklınıza gelen her yerde ReCharger 10000 ile ulaşabilirsiniz. Uzun yolculuklarda, elektriğin ya da uygun şarj cihazının bulunmadığı alanlarda, ReCharger 10.000 yardımınıza koşmaya hazır. 

Şık Detaylar, Farklı Renk Seçenekleri ve Kompakt Tasarım

Beyaz, siyah, gri, mor, turkuaz ve kırmızı renklere sahip ReCharger 10000, bu yönü ile kullanıcılar için çeşitlilik sunuyor. Şık ve modern detaylarla tasarlanmış taşınabilir şarj aleti, kompakt tasarımı ile çok yer kaplamaz, kolayca taşınabilir ve her zaman estetik görünür. Uzun süreli kullanım için dayanıklı materyallerden üretilmiş ReCharger 10000 şarj cihazı; bir tarafı parlak, diğer tarafı kaydırmaz silikon yüzeyden imal edilmiştir. Tasarıma modern bir detay katan LED pil göstergesi, şarj durumunu anlamak için çok pratiktir. 

Güvenli ve Hızlı Şarj

2.1A çıkış ile hızlı şarj özelliği, akıllı cihazlar için ihtiyaç duyulan batarya gücünü anında sağlar. Güvenli şarj için akım korumalı devrelere sahip ReCharger 10000 ile akıllı telefon ve cihazlarınızı güvenle şarj edebilirsiniz. 

Özellikler

  • 10000 mAh yüksek kapasite batarya
  • 2 adet USB çıkışı
  • 2.1A çıkış ile hızlı şarj
  • LED pil göstergesi
  • Güvenli şarj için akım korumalı
  • Kapasite: 10000 mAh
  • Pil Tipi: Li-Polymer
  • Giriş: DC 5V-2A
  • Çıkış: DC 5V-1A / DC 5V-2A
  • Şarj Süresi: 6-7 saat

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Hızlı Şarj Özelliği
Var
Pil & Güç Yönetimi
Kablosuz Şarj Özelliği
Yok
Pil Kapasitesi
10000 mAh
Bağlantı Arayüzleri
USB Port Sayısı
2

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.