Ixtech Xee Kids Akıllı Çocuk Takip Saati

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Xee Kids Akıllı Çocuk Takip Saati

Akıllı çocuk takip saati ile çocuğunuz nerede olursa olsun dilediğiniz an konum bilgisine, bazı sağlık bilgilerine ulaşabilirsiniz. Görüntülü ve konuşma destekli teknolojisi sayesinde çocuğunuz ile hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. 

4G Bağlantı ile Hızlı ve Kaliteli Görüşme

Xee Kids akıllı saat, 4G bağlantı imkânı sunan donanımı sayesinde çocuklarınız ile daha akıcı ve sorunsuz bir şekilde haberleşmenize olanak sağlar. Yüksek kalitede görüntü aktarımı yaparak görüşmenin çok daha keyifli geçmesine yardımcı olur. 

HD Kamera Desteği

4G bağlantının sağladığı hızlı internetin yanı sıra HD kamera desteği sayesinde de çok daha net ve pürüzsüz görüntüler sağlar. Bağlantı ve görüntü problemi yaşamadan çocuklarınız ile anlık haberleşebilirsiniz. 

AMOLED HD Dokunmatik Ekran 

Kompakt 1.41” boyuta sahip AMOLED HD ekran, dokunmatik kullanım imkânı sunarak hem ideal hem de pratik bir kullanım için uygundur. Çocukların, çok rahat ve keyifli bir şekilde kullanabileceği arayüzü ve ekranı sayesinde uzun süreli bir çözüm sunar. 

Darbe Sensörü

Akıllı çocuk takip saatinde bulunan sensörler sayesinde çocuğunuzun başına gelebilecek düşme, darbe gibi durumlarda Xee-Kids App üzerinden bildirimler almanızı sağlar. 

Elektro Çit

Xee-Kids App üzerinden belirli bir alanı, çocuğunuz için güvenli bölge olarak tanımlayarak çocuğunuz, o bölgeden ayrıldığında size bildirim gelmesini sağlayabilirsiniz. 

Acil Durumlar için “SOS” Butonu

“SOS” butonuna 3 saniye basılı tutulduğunda, Xee-Kids ebeveyn tarafından belirlenen cep telefonu numarasına otomatik olarak SOS araması iletilir. Çocuğunuz, acil durumlarda son derece hızlı bir şekilde sizinle iletişime geçebilir.

Sağlık ve Konum Takibi

Xee Kids akıllı çocuk takip saati ile anlık ve geçmiş konum takibi yapabilirsiniz. Nabız, ateş ve kan oksijen (SpO2) ölçümlerine pratik şekilde ulaşabilirsiniz. 

Teknik Özellikler

  • Marka: Xee Kids
  • Ürün Tipi: Akıllı Çocuk Takip Saati
  • Bağlantı: 4G İnternet
  • Ekran Boyutu: 1.41”
  • Ekran Teknolojisi: AMOLED HD
  • Dokunmatik Ekran: Var
  • Görüşme Fonksiyonları: Görüntülü Görüşme, Mesajlaşma, Telefon
  • Konum Takibi: Var
  • Kamera Tipi: HD
  • Ürün Özellikleri: Kalp Atış Hızı, Vücut Isısı Sıcaklığı Ölçümü, Kan Oksijen Doygunluk Seviyesi (SpO2), Darbe Sensörü, Elektro Çit, Anlık ve Geçmiş Konum İzleme, Tek Tuş İmdat Çağrısı


Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.