Apple Watch Nike+ Series 6 GPS 40mm

5,0

Apple Watch Nike+ Series 6 GPS 40mm

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Daha Fazla Sağlık Bilgisi

Apple Watch Seri 6 akıllı saat, sahip olduğu sensörler ve aygıtlarla birçok sağlık bilgisine ulaşabilmenizi sağlar. Bu bilgileri tek dokunuşla karşınıza çıkaran ürün, çeşitli bilgilendirmelerle de sizi uyarır. Böylece sizi kendinden daha çok düşünen Apple Watch Nike+ Series 6 akıllı saat, kalp sağlığınıza göz kulak olabilmenize yardımcı olur.
Apple Watch’un hep açık retina ekranı, fitness ölçümlerinizi rahatlıkla takip edebilmenizi sağlar. Yürüyüşlerinizi, kardiyo antrenmanınızı, yüzme aktivitenizi, bisiklet sürmenizi ve daha fazlasını takip edebildiğiniz bu akıllı saat, daha aktif ve daha sağlıklı yaşayabilmenize olanak tanır. Her zaman bağlantıda kalarak da hem aktiviteleriniz sırasında hem de önemli bir toplantı anında gelen bildirimi alabilir, önemli detaylardan her an haberdar olabilirsiniz.

Kendi EKG’nizi Çekin

Kandaki oksijen seviyenizi ölçen Apple Watch, bunu “Kanda Oksijen” uygulamasıyla gerçekleştirir. Bu çığır açan yeni sensör, olumsuz durumlara karşı sizi bilgilendirir. EKG uygulaması, istediğiniz her an ve istediğiniz her yerde bileğinizden elektrokardiyografi çekebilmenizi sağlar.
Kalp sağlığınızı kontrol edebilmenize olanak tanıyan Apple Watch, daima hayatınızı pozitif yönde etkiler. Bunların yanı sıra Apple akıllı saat, her gece uyku hedeflerinize ulaşabilmeniz ve güne daha dinç, daha zinde başlayabilmeniz için uyku uygulamasıyla karşınıza çıkar.

En Büyük Hayranınız, En İyi Takipçiniz

Apple Watch, her bir antrenmanınızı, antrenmanınız sırasındaki tüm hareketlerinizi ilgiyle takip eder. Bu antrenmanlar sırasında harcadığınız enerji miktarını size gösterir. En sevdiğiniz antrenmanı yaparken ne kadar vakit harcadığınızı görebilmenizi sağlarken günden güne gelişiminizi izleyebilmenize de yardımcı olur. Antrenmanlarınızı doğru bir şekilde gözlemleyip size sonuçları ulaştırırken karada, kuru bir ortamda olmanıza da gerek yok. Apple Watch, denizde, havuzda yani suyun altında olduğunuz her yerdeki antrenmanlarınızı da gösterebilir.
Koşu, yoga, bisiklet, yüzme, dans, kardiyo, ağırlık ve daha birçok antrenman için özel seçimler yapabilmenizi sağlayan Apple Watch Seri 6 GPS 40mm akıllı saat, yaptığınız seçime göre sizi takip eder. Antrenmanınıza, sağlığınıza ilişkin verileri saat kadranında gösteren Apple Watch ile kontrol daima sizin elinizde olur.

Kontrol Her An Sizin Elinizde

Apple Watch Series 6 GPS 40mm, gittiğiniz her yerde, her an kontrolün elinizde olmasını sağlar. Apple iPhone akıllı telefonunuza kolayca bağlanan Watch, telefona gelen bildirimleri size ulaştırır. Böylece telefonunuza ulaşamadığınız bir anda, önemli bir görüşme sırasında akıllı saatiniz üzerinden gelen çağrıyı veya mesajı görebilirsiniz. Gelen aramayı yanıtlayabilir; mesaja cevap verebilirsiniz.
Sizin için oldukça önemli olan hiçbir detayı kaçırmanıza izin vermeyen Apple Watch, tıpkı iPhone’unuzda, MacBook’unuzda ve diğer Apple cihazlarınızda olduğu gibi kişisel asistanınız Siri’ye ulaşabilmenizi sağlar. “Hey Siri!” komutu ile Siri devreye girer ve istediğiniz çağrıyı yapar, göndermek istediğiniz mesajı gönderir veya istediğiniz şarkıyı açarak AirPods ile dinlemenize olanak tanır.

Yapabileceklerinizin Sınırı Yok

Tüm işlemleri bileğinizden yapmayı sürdürün. Apple Watch akıllı saat, diğer tüm Apple cihazlarınızla uyumluluk göstererek kontrolü tamamen size bırakır. Hep açık retina ekran özelliğine sahip olan Apple Watch, bileğiniz aşağıdayken ekran parlaklığını yükseltir. Böylece bileğinizi kaldırdığınız zaman saati uyandırmaya çalışmanıza gerek kalmaz.
Kişiselleştirilebilir kadranlar ile saatinizin görünümünü o günkü tarzınıza uygun şekilde ayarlayabilir ve kendi stilinizi etrafa yansıtabilirsiniz. Kadran Paylaşımı özelliğiyle ise güzel bulduğunuz kadranları ailenizle veya arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Daha Fazlası Şimdi Sizinle

  • Yüksek ses veren hoparlörleriyle dikkat çeken Apple Watch Series 6, sensörleri, geliştirilmiş çipi, 18 saate kadar dayanıklı bataryası, manyetik şarj kablosu, geniş kapasitesiyle bir saatten daha fazlasını karşınıza çıkarır. Size de tüm cihazlarınızı birbiriyle eşleyerek hayatı kolaylaştırmak kalır.


Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
WATCH NIKE SERIES 6 40MM
Üretim Yeri
Çin
Dahili Hafıza
32GB
Bellek (ram) Kapasitesi
1 GB
Bluetooth Versiyon
V5.0
İşletim Sistemi
WATCHOS 7
Ekran Boyutu (inç)
1.78 INC
Ekran Çözünürlüğü (pixels)
368X448 PIXELS
Ekran Panel Tipi
OLED RETINA EKRAN
İvme Ölçer
VAR
Jiroskop
VAR
Pil Kapasitesi (mah)
DİĞER
Bekleme Süresi (saat)
DİĞER
Aktif Kullanım Süresi (saat)
18 SAAT
Şarj Süresi
DİĞER
Suya Dayanıklılık
DİĞER
Hoparlör
VAR
Mikrofon
VAR
Ağırlık (gr)
31-40 GR
Orıjınal Renk
UZAY GRİ
Ana Renk
UZAY GRİ
Renk
UZAY GRİ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
İMEİ
Sub Kategori
TDA
Part Number
M00X3TU/A
Marka
APPLE

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
1 kere puanlandı