Huawei Watch GT3 42 mm Akıllı Saat Kadın Metal

5,0
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de


Gündelik Asistanınız

Bluetooth ile çağrı işlevi, AI koşu asistanı ve 100 spor dalına uygun egzersiz modu gibi yaşamınıza kolaylık getirecek çeşitli fonksiyonel özellikleri destekleyen Watch GT3 ile her anınız verimli geçer.

Uzun Süreli Pil Ömrü

Akıllı saat uzun pil ömrüne sahip olarak limitleri aşar. Huawei Watch GT3 42 mm, tam şarj ile tam 7 gün boyunca size eşlik ederek her anınızı kaydeder. Üstelik akıllı saatin kablosuz şarj özelliği de bulunur. Akıllı saatin şarj aletini unutmanız halinde bile şarjınızı doldurabilirsiniz.

Bluetooth ile Çağrı Özelliği

GT3 akıllı saati Bluetooth yardımıyla mobil cihazlara bağlayabilir ve dışarıda olsanız bile akıllı saat ile çağrıları cevaplayabilir ve arama yapabilirsiniz.

Yapay Zeka Destekli Koşu Eğitmeni

Watch GT3 ile koşu yaptığınızda performans ölçümü yapabilir ve diğer egzersizlerinizle kıyaslama yaparak kendiniz için en uygun antrenman düzenini kurabilirsiniz. Kalp atışı ve koşulan mesafenin ölçümünü yapan akıllı saat, sizin için en uygun koşu planını çıkartır. Performansınızı hesaplayan akıllı saat ile koşu yaptığınızda tüm detayları görebilirsiniz.

Antrenman Eğitmeni

Kayakçılıktan ip atlamaya, yüzücülükten koşuya kadar 100 spor dalında performansınızı değerlendiren akıllı saat ile tüm istatistikleri inceleyebilirsiniz. Kalp atışınızdan tansiyona, kandaki oksijen miktarına kadar pek çok bilgiyi ölçerek idmanlardaki performansınızı değerlendiren akıllı saat ile en verimli çalışma şeklini bulabilirsiniz.

Tüm Verileriniz Tek Bir Cihazda

Kalp atış hızından, kan basıncına ve kandaki oksijen düzeyine kadar pek çok veri akıllı saat ile kontrol altında olur. Spor esnasında ya da diğer zamanlarda verilerinizi takip edebilirsiniz. Ayrıca uyku esnasında ya da egzersizde akıllı saat ile verilerinizi inceleyerek sağlık durumunuz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Estetik Tasarım

Minimalist tasarımıyla ilgi çeken akıllı saatin 3D cam yüzü çerçevesiz görüş oluşturur. Usta işçilikle üretilmiş akıllı saatin gövde detaylarında klasik tasarım dikkat çekicidir.

Özellikler

  • Ekran Teknolojisi: AMOLED Renkli Ekran
  • Bilek Ölçüsü: 130-190 mm

Yorumlar
Ortalama Puan
5,0 (1 kere puanlandı)
Ekran & Görüntü
5,0
Boyut & Ağırlık
5,0
Kamera & Video
5,0
Pil & Güç Yönetimi
5,0
İşletim Sistemi & Hafıza
5,0