Huawei Watch GT3 46 mm Akıllı Erkek Saat Metal

5,0
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de


Günlük Yaşam Asistanı

Günlük yaşamınıza kolaylık getirmek için tasarlandı. Bluetooth özelliğiyle çağrı fonksiyonu, yapay zeka koşu eğitmeni ve farklı spor dallarına göre antrenman modları gibi hayatınıza kolaylık getirecek çok sayıda işlevsel özelliğin desteklendiği Watch GT3 ile gününüzü verimli geçirirsiniz.

Dayanıklı Pil Ömrü

Huawei Watch GT3 akıllı saat, uzun pil ömrüyle sınırları zorlar. Akıllı teknolojilerle zenginleştirilmiş Huawei Watch şarjı, 14 gün boyunca her anınızı kaydederek yaşamınızı kolaylaştırır.

Kablosuz Şarj Özelliği

Şarj aletini unutup yanınızda bulundurmadığınız zamanlarda kablosuz şarj özelliği ile şarjın bitme problemi artık son bulur.

Bluetooth ile Arama Fonksiyonu

Watch GT3 akıllı saati Bluetooth ile akıllı telefona bağlayarak dışarıda olduğunuz zamanlarda, yemek yaparken ya da dışarıda egzersiz yaparken arama yapabilirsiniz.

Profesyonel Koşu Eğitmeni

Koşu yaptığınız zamanlarda akıllı saat atletik performansınızı hesaplayarak önceki idmanlarınızla karşılaştırma yapar. Bu şekilde yapay zekayı kullanarak akıllı saat sizin için en uygun koşu planını çıkartarak idmanlarınızı değerlendirir. Profesyonel atletlerin en büyük yardımcısı akıllı saat sayesinde hızınızdan kalp atışınıza ve koştuğunuz mesafeye kadar tüm detaylara hakim olabilirsiniz.

100 Spor Dalında Profesyonel Eğitmen

Koşudan bisiklete, yüzücülükten yogaya kadar 100 farklı spor dalında ihtiyacınız olan tüm istatistikler hakkında akıllı saat size bilgi vererek en verimli idmanı yapmanıza yardımcı olur. Üstelik akıllı saat, farklı spor ekipman ve uygulamalarına bağlanarak kalp atışı gibi farklı bilgilerinizi kaydeder. Bu şekilde kendiniz için en uygun egzersiz programını oluşturabilirsiniz.

Sağlığınız Kontrol Altında

Watch GT3 akıllı saat kalp atış istatistikleri ve kandaki oksijen miktarına kadar çok sayıda farklı verinin kullanıcılar tarafından takip edilmesini sağlar. Akılı saat, egzersiz ve su içme zamanını size bildirerek daha sağlıklı ve verimli bir gün geçirmeniz için size yardımcı olur. Tansiyonunuzdan kandaki oksijen miktarına kadar farklı verileri sunabilen akıllı saat yardımıyla egzersiz ve uyku sırasındaki verileri takip edebilirsiniz.

Özellikler

  • Ekran Boyutu: 1.32 inç
  • Sistem: HarmonyOS

Yorumlar
Ortalama Puan
5,0 (1 kere puanlandı)
Ekran & Görüntü
5,0
Boyut & Ağırlık
5,0
Kamera & Video
5,0
Pil & Güç Yönetimi
5,0
İşletim Sistemi & Hafıza
5,0