Omthing E-Joy Akıllı Saat

4,5
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Aradığınız Şıklık, Kaliteli Bir Kordon ve Geniş Ekran Burda

Giyilebilir teknoloji olarak adlandırılan cihazların modaya uygun olması pek çok açıdan önemlidir. Günümüzde pek çok kişi kendi stiline uygun cihazlarla bulamadığı için bu teknolojiye hayatında yer vermez. Xiaomi akıllı saat bu döngüyü kırabilecek durumdadır.Bileği başarıyla kavrayan kordonu oldukça sağlamdır. Bu sayede uzun süre aşınmadan kullanılabilir. Ekran kısmı da oldukça sağlam malzemeler kullanılarak imal edilmiştir. Çeşitli darbelerden etkilenmeden uzun süre boyunca sağlam kalabilir.Parmağınızla rahatlıkla dokunabileceğiniz bir ekrana sahiptir. Tüm renkleri size rahatlıkla yansıtan bu ekran 2.5D ölçüsünde kavislidir. Bu kavis sayesinde oldukça estetik bir görüntü ortaya koyulmaktadır. Kare şeklinde olan panel fazla sayıda sembolü ve sayıyı sizlere eş zamanlı olarak gösterir.

Suya Dayanıklı ve Değişebilir Kordon Özelliği

50 metreye dek su geçirmez olarak adlandırılır. Bu sayede yüzücüler tarafından kullanılabilir. Antrenman sırasında sizlere yardımcı olabilecek durumdadır. Çeşitli verileri toplayarak sizlere sunar. Bu sayede performansınızı destekleyebilirsiniz. Siyah ya da gri kordonlardan birini seçerek kordon değişikliği yapabilirsiniz. Bu sayede kendinize ait bir stil oluşturmanız kolaylaşır. Değişim için fazla zahmet etmenize lüzum yoktur.Bisiklet, futbol, ip atlama, koşu, tırmanış ve yürüyüş sporlarını icra eden kişiler tarafından kullanılabilir. Bu sayede pek çok kişinin hayatında kendine yer bulur.

Özellikler

  • Su Geçirmezlik : Var
  • Uyku Takibi : Var
  • Uyumlu İşletim Sistemi : Android - Ios
  • Bluetooth Desteği : Var
  • Bildirim Alma : Var
  • Nabız Ölçer : Var
  • Titreşim : Var
  • Pedometre : Var

Teknik Özellikler

Ekran & Görüntü
Ekran Boyutu
1.3 inç
Yorumlar
Ortalama Puan
4,5 (9 kere puanlandı)
Ekran & Görüntü
4,7
Boyut & Ağırlık
4,7
Kamera & Video
4,1
Pil & Güç Yönetimi
4,7
İşletim Sistemi & Hafıza
4,3
Toplam -9- Yorumun Tanesini Okudun
Daha Fazla