Tecno 1 TSP-W01 Akıllı Saat

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Vücut Sıcaklığı Ölçme Özelliği

AI algoritmalarıyla donatılmış olan bu saat, yüksek hassasiyetli ısı sensörü sayesinde vücut sıcaklığınızı ölçerek size söyleyebilir. Tecno akıllı saatin gerçek zamanlı olarak çalışan bu fonksiyonu vücut ısınız normalin dışında seyrettiğinde uyarı verir.

Detaylı Nabız Ölçme Fonksiyonu

Kalp atış hızınızı takip etmenize olanak tanıyan Tecno, yeni geliştirilen sensör ve algoritmaları ile kandaki oksijen seviyesi ve kan basıncını da hassas bir şekilde ölçebilir. Bu ürünü kullanarak vücut durumunuzdan sürekli haberdar olabilirsiniz.

Daha Kaliteli Bir Uyku için Tecno 

Uykunuzu ölçüp değerlendirebilen Tecno saat, uyku durumu ve alışkanlıklarınızı 22:00-08:00 saatleri arasında izler ve kaydeder. Ürünün kaydettiği verilerden yararlanarak daha iyi bir uyku düzeni oluşturabilir, yaşam kalitenizi yükseltebilirsiniz.

Bildirimlerinizi Akıllı Saatinizden Takip Edin

Çağrı, mesaj, saate uyumlu olan tüm cihazlardan gelebilecek uygulama bildirimleri ve alarmların tümünü size anında ileten Tecno ile çevrenizde olup bitenden haberdar olabilir, akıllı saatin kısa mesaj gönderme fonksiyonunu kullanarak telefonunuzun yakında olmadığı zamanlarda iletişiminizi sürdürebilirsiniz.

Egzersizlerinizi Daha Verimli Hale Getirin

Yürüyüş, koşu, hiking, ip atlama, ağırlık kaldırma ve badminton gibi farklı spor aktivitelerini birbirinden ayırt edebilen bu ürün ile egzersiz yaparken yakılan kalori miktarı, gittiğiniz mesafe ve kalp atış hızınızla ilgili kapsamlı bilgiler edinebilir, performansınızı değerlendirebilirsiniz.

Kolay Kullanım Sunan Akıllı Saat

Saatin ekranını yukarı, aşağı, sağa ve sola kaydırarak ürünü farklı işlevlerine ulaşabilir, ürünün özelleştirilebilir olan pek çok ayarından faydalanabilirsiniz. Tecno Watch uygulamasını telefonunuza indirerek saatin kaydettiği verileri detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Üstün Performans Gösteren Batarya

Güçlü 200mAh bataryası ile 9 güne kadar kullanım avantajı sunan Tecno saatinizi şarj etmeniz için kayışını çıkarmanız gerekmez. Şarj girişi manyetik olan bu ürünü kolayca kablosuna bağlayarak şarj edebilirsiniz. 

Bir Akıllı Saatten Daha Fazlası

Tecno Akıllı saatinizi bir kronometre, hesap makinesi veya telefonunuzun kamerası için bir kumanda olarak kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler 

  • Ekran Boyutu: 1,3 inç
  • Çözünürlük: 240 x 240p
  • Pil Kapasitesi: 200 mAh
  • BT Sürümü: BT V4.2
  • Su Geçirmezlik Seviyesi: IP65
  • Ürün Ölçüsü: 41 x 35 x 10,3 mm
  • Ürün Ağırlığı: 34 g

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.