Arnica GH21590 Diva El Blender Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Konforlu Kullanımı Mümkün Kılan Ergonomik Tasarım

Çok sayıdaki işlevi ile mutfaktaki yardımcınız olmaya aday Arnica GH21590 Diva el blender seti, teknolojik özelliklerinin yanı sıra kullanımı kolay ergonomik tasarımıyla da dikkat çekiyor. Farklı kullanım şekillerine uygun olacak şekilde dizayn edilen model, ideal düzeyde tutulan boyutları sayesinde kolaylıkla muhafaza edilebiliyor.

Yenilenen Güçlü Performans

Kullanıcıları arzu ettikleri deneyimle buluşturabilmek adına geliştirilen Arnica Diva el blender seti, 1200 W güce sahip motoru ile her türlü işin üstesinden geliyor. Doğrama, kesme ve çırpma gibi işlevleri kolaylıkla yapabilmenize imkân tanıyan set, mutfakta geçirdiğiniz süreyi daha keyifli hâle getirirken hız kazanmanıza da yardımcı oluyor.

Geniş Doğrayıcı Haznesi

Arnica Diva el blender seti verimliliği artırarak mutfaktaki işlerinizi en kısa sürede tamamlamanızı sağlıyor. Cihazın 1,1 litrelik hacme sahip doğrama haznesi bu doğrultuda önemli bir avantaj yaratıyor. Geniş iç hacim, gerekli malzemeleri tek seferde hazırlayabilmenizi mümkün kılarak kısa sürede lezzetli yemekler yapmanıza olanak tanıyor.

Dayanıklı Dış Profil

Bütüncül bir yaklaşımla tasarlanan Arnica Diva el blender seti, plastik dış gövdesi ile uzun bir kullanım ömrü sunuyor. Sert plastikten üretilen dış parçaları darbelere karşı olan dayanıklılığı ile aynı zamanda güvenli bir kullanım süreci vadediyor.

Hız Kazandıran Turbo Fonksiyonu

Arnica Diva el blender seti iki farklı hız modu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Normal mod ile malzemeleri ezmeden doğru kıvama getirmenizi sağlarken Turbo mod, sert malzemelerin kolaylıkla parçalanabilmesi için yardımınıza yetişiyor ve aynı zamanda hız kazanmanızda rol oynuyor.

Paslanmaz Çelikten Üretilen Keskin Bıçaklar

Dış kısmında kullanılan malzemeler ile uzun bir kullanım süresi sunan Arnica Diva el blender seti, paslanmaz bıçakları ile bu alandaki iddiasını bir adım öteye taşıyor. Yıllar geçse de paslanmayan bıçaklar, keskin yapıları ile mutfakta karşınıza çıkan zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı oluyor.

Bulaşık Makinesinde Yıkanabilen Aksesuarlar

Diva el blender seti kullanım esnasında sunduğu rahatlığı sonrasında da devam ettiriyor. Cihazın birbirinden ayrılabilen parçaları bulaşık makinesi yardımıyla rahatlıkla yıkanabiliyor. Böylelikle ekstra temizlik için fazladan vakit kaybetmenize gerek kalmıyor.

Kolay Kullanım Şekli

Arnica GH21590 Diva el blender seti, kolay eklenip çıkarılabilen aparatları sayesinde konforlu bir kullanım süreci sunuyor. Easytouch tuş sistemi cihazın fonksiyonları rahatlıkla kontrol edebilmenizi sağlıyor. Bu sayede Arnica GH21590 herkese uygun bir profil çiziyor.

Teknik Özellikler

 • Model: GH21590
 • Bıçak Özelliği: Çelik
 • Blender Tipi: Çoklu Set
 • Doğrayıcı Hazne Kapasitesi: 1,1 L
 • Fonksiyonlar: Öğütme
 • Gövde Malzemesi: Plastik
 • Güç: 1200 W
 • Hız Kademesi Sayısı: 2
 • Ölçü Kabı Kapasitesi: 600 ml
 • Sessiz Çalışma: Var
 • Turbo Fonksiyonu: Var
 • Genişlik: 13 cm
 • Yükseklik: 35,5 cm
 • Derinlik: 23 cm

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.