Bernardo Sapphire 5in 1 Multi Blender Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Yüksek Kalite Malzemeler

Paslanmaz çelikten üretilen blender aparatı, çırpma aparatı ve keskin doğrayıcı bıçakları sayesinde uzun yıllar herhangi bir sorun yaşamadan kullanım imkanı sağlar. Aynı zamanda ürünlerin paslanmaz çelikten üretilmesi sağlığınız açısından da önemlidir.

Kolay Temizlik

Bulaşık makinesinde kolay yıkanabilen 2 lt doğrayıcı hazne ve kolay yıkanan 800 ml ölçü kabı sayesinde yemek yapmak kolay hale gelir. Ürünlerinizi istediğiniz hale getirdikten sonra hazneyi ve ölçü kabını elinizle bile saniyeler içinde yıkama imkanınız olur. 

Ergonomik Malzemeler

5’i bir yerde setin ayrılabilir gövdesi fazla yer kaplamadan kolayca depolamaya imkan sağlar. Aynı zamanda blenderın kolayca ele oturması ve hassas tuşu sayesinde sebzeleri ve meyveleri hızlıca küçük parçalar haline getirebilirsiniz.

Yüksek Emniyet

Setin sahip olduğu emniyet sistemi sayesinde çocuklarınız daha güvende olur. Kolayca emniyete alarak keskin bıçaklardan hem kendinizi hem de ailenizi koruyabilirsiniz.

Her İşe Uygun Ayrı Fonksiyon

Setin sahip olduğu birçok fonksiyon sayesinde yemelerinizi dakikalar içinde hazırlayabilirsiniz. Dilimleme ve rendeleme diskleri, birbirinden farklı keskin paslanmaz bıçakları ve blender sayesinde her türlü yemeği kolayca hazırlayabilirsiniz.

Ekstra Zaman Kazanın

Mutfakta harcadığınız zamanı büyük ölçüde azaltan set her türlü kesme ve rendeleme işlerinde uzmandır. Geniş haznesi ve yüksek güç sağlayan motoru sayesinde yemek yaparken harcadığınız zaman azalarak ailenizle geçirdiğiniz zaman artar.

Her Amaca Uygun Hız Ayarı

Yemek yaparken veya tatlı yaparken malzemelerin hangi hızda çırpılacağı veya kesileceği büyük önem taşır. Ürünün sahip olduğu ayarlanan hız kademesi sayesinde 4 farklı hız ayarından istediğinizi belirleyerek yaptığınız tatlıları ve yemekleri daha da lezzetli hale getirebilirsiniz.

Üst Düzey Sessizlik

Blender ve mikser tarzı ürünler çalışırken yüksek ses çıkararak çevreyi rahatsız eder. Ancak bu ürünün sahip olduğu sessiz çalışma özelliği gece geç saatlerde ve sabah erken saatlerde dilediğiniz gibi mutfakta vakit geçirmenize olanak sağlar.

Teknik Özellikler

  • Bıçak Tipi : Paslanmaz Çelik
  • Blender Tipi : Çoklu Set
  • Güç : 1000 W
  • Hız Kademesi : 4
  • Gövde Malzemesi : Plastik
  • Doğrayıcı Hazne Kapasitesi : 2 lt
  • Ölçü Kabı Kapasitesi : 800 ml

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.