Braun MQ9078X Multiquick 9 Blender Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

ActiveBlade Teknolojisi ile Kolay Kullanım

Tek tuşla sebzelerin çekirdekleri gibi sert besinleri dahi etkili bir şekilde öğüten ActiveBlade teknolojisi, mutfak deneyiminizi konforlu ve keyifli bir hale getirir.

Kolay Temizlik Avantajı

Kullanımdan sonra tüm parçaları kolaylıkla çıkan bu ürünü ister elde ister bulaşık makinesinde kolayca yıkayabilir, zamandan tasarruf edebilirsiniz.

İşlevsel ve Şık Tasarım

İdeal boyutları sayesinde fazla yer kaplamayan bu blender seti size daha fazla tezgah alanı bırakarak hareketlerinizin kısıtlanmasını önler. Sade ve şık tasarımı ise mutfağınıza yenilikçi ve modern bir görünüm kazandırır.

Çok Amaçlı Kullanım Olanağı

5 farklı aksesuara sahip olan Multiquick 9 blender seti, karıştırma, doğrama, yoğurma, dilimleme ve püre yapma gibi birçok farklı işlem için kullanıma elverişlidir.

Geniş Karıştırma Haznesi

Blender setinin geniş bir karıştırma haznesine sahip olması kalabalık gruplar için kısa sürede lezzetli yemekler hazırlamanızı mümkün kılar. Setin içerisinde bulunan 600 ml’lik ek ölçü kabı ise tek seferde fazla miktarda yiyeceği öğütmenize yardımcı olarak pişirme sürecini hızlandırır.

Sert Yiyecekler için Özel Chopper Aparatı

Buzlu kokteyller ve smoothieler için kullanabileceğiniz bu aparat ile buz ve donmuş meyveleri kolayca parçalayabilir, püre haline getirerek lezzetli içecekler hazırlayabilirsiniz.

SplashControl Teknolojisi ile Konforlu Bir Deneyim

Blenderın ucunun çiçek şeklinde tasarlanması ile geliştirilen SplashControl teknolojisi, kullanım esnasında sıçramaları önleyerek her daim temiz bir çalışma alanına sahip olmanızı sağlar.

Sessiz Çalışma Özelliği

Multiquick 9 blender seti çalışırken çıkardığı ses seviyesini minimum düzeyde tutarak keyifli bir mutfak deneyimi yaşamanıza imkân verir.

Teknik Özellikler

  • Gövde Materyali: Plastik
  • Bıçak Materyali: Çelik
  • Güç(Watt): 1000
  • Ölçü Kabı Kapasitesi: 600 ML

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.