Braun MQ9078X Multiquick 9 Blender Seti

5,0

Braun MQ9078X Multiquick 9 Blender Seti

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

ActiveBlade Teknolojisi ile Kolay Kullanım

Tek tuşla sebzelerin çekirdekleri gibi sert besinleri dahi etkili bir şekilde öğüten ActiveBlade teknolojisi, mutfak deneyiminizi konforlu ve keyifli bir hale getirir.

Kolay Temizlik Avantajı

Kullanımdan sonra tüm parçaları kolaylıkla çıkan bu ürünü ister elde ister bulaşık makinesinde kolayca yıkayabilir, zamandan tasarruf edebilirsiniz.

İşlevsel ve Şık Tasarım

İdeal boyutları sayesinde fazla yer kaplamayan bu blender seti size daha fazla tezgah alanı bırakarak hareketlerinizin kısıtlanmasını önler. Sade ve şık tasarımı ise mutfağınıza yenilikçi ve modern bir görünüm kazandırır.

Çok Amaçlı Kullanım Olanağı

5 farklı aksesuara sahip olan Multiquick 9 blender seti, karıştırma, doğrama, yoğurma, dilimleme ve püre yapma gibi birçok farklı işlem için kullanıma elverişlidir.

Geniş Karıştırma Haznesi

Blender setinin geniş bir karıştırma haznesine sahip olması kalabalık gruplar için kısa sürede lezzetli yemekler hazırlamanızı mümkün kılar. Setin içerisinde bulunan 600 ml’lik ek ölçü kabı ise tek seferde fazla miktarda yiyeceği öğütmenize yardımcı olarak pişirme sürecini hızlandırır.

Sert Yiyecekler için Özel Chopper Aparatı

Buzlu kokteyller ve smoothieler için kullanabileceğiniz bu aparat ile buz ve donmuş meyveleri kolayca parçalayabilir, püre haline getirerek lezzetli içecekler hazırlayabilirsiniz.

SplashControl Teknolojisi ile Konforlu Bir Deneyim

Blenderın ucunun çiçek şeklinde tasarlanması ile geliştirilen SplashControl teknolojisi, kullanım esnasında sıçramaları önleyerek her daim temiz bir çalışma alanına sahip olmanızı sağlar.

Sessiz Çalışma Özelliği

Multiquick 9 blender seti çalışırken çıkardığı ses seviyesini minimum düzeyde tutarak keyifli bir mutfak deneyimi yaşamanıza imkân verir.

Teknik Özellikler

  • Gövde Materyali: Plastik
  • Bıçak Materyali: Çelik
  • Güç(Watt): 1000
  • Ölçü Kabı Kapasitesi: 600 ML

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
MQ9078X MULTIQUICK 9 BLENDER SETİ
Üretim Yeri
Romanya
Ürün Tipi
BLENDER
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
BRAUN
5,0
1 kere puanlandı